זה להיט
רח׳ רחל המשוררת 31 פתח תקווה
טל': 073-7442211   וואצאפ: 058-4405066
שעות פתיחה: ימים א׳-ה׳ 19:00 - 10:30 ו׳ וערבי חג 13:00 - 9:30
עברנו למתכונת אינטרנטית :) הגעה בתיאום מראש בלבד

מגיני מסך סיליקון - פוליקרבונט Clearplex - קלירפלקס

מגיני מסך סיליקון - פוליקרבונט Clearplex - קלירפלקס

הקדמה על חברת קלירפלקס - Clearplex

קלירפלקס היא חברה אמריקאית המתמחה במיגונים שונים, מיגונים לתעשייה כבדה בארה"ב(למשל ציפוי להבי מסוקי), ציפוי להגנת שמשת רכבים ולאחרונה החברה התפתחה לתחום מיגון הסמארטפונים / טאבלטים / פאבלטים / מחשבים ניידים.

קצת על המוצר עצמו

עם הזמן, נוצר ביקוש למיגון המסך(של סמארטפונים בעיקר) והפתרונות שיש היום בשוק לא נותנים מענה הולם לכל הבעיות שנוצרו עם הזמן. המוצרים הפופולריים בשוק הם: מגיני מסך זכוכית(רגילות או של חברות ממותגות) ומגיני מסך סיליקון. בעבר היום גם מגיני מסך "רגילים" שהיו מותאמים לסמארטפונים עם מסך ישר ונעלמו עם הזמן מהשוק(היו נותנים פתרון לשריטות בלבד)

אז מה היתרון של מגיני מסך "Clearplex" ?
כיום סמארטפונים מגיע כמעט תמיד עם מסך קמור(מסך מעוגל בשולי המכשיר), ישנם מכשירים עם מסך קומר בולטים כמו הגלקסי נוט 9 לדוגמא של סמסונג. וישנם מכשירים סטנדרטיים שגם אם לא תמיד זה ממש בולט לעין, פינות המכשיר "מעוגלות" בצדדים משיקולים שונים של היצרנים, שיקולים כמו יופי המכשיר, נוחות השימוש בסמארטפון וכו'. מגן מסך של חברת קלירפלקס נותן פתרון לעניין הזה בצורה מושלמת. חברת קלירפלקס פיתחה ביחד עם חברת נאס"ה האמריקאית את המוצר, המגן מסך שלהם עשוי חומר שגם נותן הכנה טובה לסמארטפון שלכם, וגם נותן פתרון לעניין הקימור בגלל החומר המיוחד שממנו הוא עשוי. חומר זה הוא סיליקון- פוליקרבונט שלאחר התקנה מקצועית בחנות יושב בצורה מושלמת על הסמארטפון שלכם ופותר את כל הבעיות של המגיני מסך האחרים שקיימים בשוק.

למה לבחור קלירפלקס על מגיני מסך אחרים?

פה נרשום את מגיני המסך הקיימים בשוק על יתרונותם וחסרונותם.
  • מגן מסך זכוכית - יתרון של מגן מסך זכוכית היא הגנה טובה על מסך הסמארטפון שלכם. חסרונות של המוצר הם שקיימים כל מיני איכויות של מגיני מסך הקיימים בשוק, חלקם יותר איכותיים וחלקם פחות. החסרון הכי בולט של מגן מסך זכוכית היא שבמכשירים עם פינות קמורות הוא ייצור מין "הילה" בשולי המכשיר, לפעמים גם במלעלה / למטה של המכשיר. חסרון זה הוא אסתטי, אבל לפעמים התוצאה היא מכוערת ואחרי השקעה על מכשיר יקר, רובנו נרצה תצוגה יפה של החלק הקדמי שלו. חסרון נוסף של מגן מסך זכוכית הוא במכשירים קמורים, כמו גלקסי 9 ודומיו, ייתכן שבחלק ממגיני מסך תהיה פגיעה באיכות מגע טאץ' הסמארטפון שלכם, מה שלא נרצה שיקרה בסמארטפון שלנו. חסרון אחרון הוא שמגן מסך זכוכית נשבר.. וכשהוא נשבר נצטרך להשקיע במגן מסך זכוכית חדש, כשמדובר במגיני מסך של דגמים מעוגלים, במיוחד שמדובר במגיני מסך זכוכית איכותיים, עלותם לרוב גבוהה והשקעה של כ100 ש"ח יכולה לרדת לטימיון ברגע שהסמארטפון יקבל מכה או ייפול ואז נצטרך להשקיע סכום דומה, אולי פחות ואז נתפשר לפעמים באיכות המוצר.
  • מגן מסך סיליקון - מגן מסך סיליקון מגיע באיכויות שונות בשוק, ישנם מגיני מסך ממותגים של חברות כמו פיור גיר ויש מגיני מסך לא ממותגים. יתרון של המוצר היא התאמה למכשירים עם פינות מעוגלות. ישנם לקוחות רבים המעדיפים את מגן מסך הסיליקון, אבל כיום, כשיש פתרון כמו של קלירפלקס ההמלצה שלנו היא ללכת על המגן מסך שלהם, לפעמים העלות היא קרובה או זהה ואין בכלל מקום להתלבטות.

אז איך מתקינים מגן מסך Clearplex

ב"זה להיט" יש לנו מכונה מיוחדת שחברת קלירפלקס פיתחה, המכונה מחברת לאפליקציה ובה אנחנו פותחים את דגם המכשיר שיש ללקוח. יש במכונה אפילו אפשרוריות מתקדמות לבצע חיתוכים מיוחדים לכיסויים של אוטרבוקס שאין להם פתרונות אחרים בשוק. שמים את חלק הסיליקון והמכונה חותכת את המימדים המדוייקים שמוצאמים במיוחד לסמארטפון שלכם. ההתקנה לוקחת כ5 דקות בממוצע, באמצעות חומר מיוחד, ובאמצעות הכשרה מקצועית שצוות החנות עבר, אנחנו נתקין לכם את מגן המסך ותוכלו להינות מהמכשיר שלכם ללא בעיות טאץ' ועם הגנה מקסימלית לסמארטפון שלכם. עלות המוצר הינה 119 ש"ח וגם תקבלו חצי שנה אחריות על המוצר, הכולל תיקון של כל בעיית קילוף או בעיה אחרת עם תיווצר בזמן האחריות.

עוד מוצר מבית קלירפלקס

לקלירפלקס יש גם ציפוי אחורי לסמארטפונים, פתרון למי שרוצה להיות עם מוצר ייחודי, מתחינת עיצוב, ציפוי הפוליקרבונט של קלירפלקס נותן הגנה והכי חשוב, למיש מעוניין לשמור על יופי הסמארטפון וגודל טבעי, הוא כמעט ואינו מוסיף לו נפח. מחיר עלות המוצר 129 ש"ח. למעוניין בהגנה היקפית של ציפוי והגנה על המסך, עלות כוללת היא 239 ש"ח.

קישור למוצרי קלירפלקס באתר "זה להיט":
Scroll Top