זה להיט
רח׳ רחל המשוררת 31 פתח תקווה
טל': 073-7442211   וואצאפ: 058-4405066
שעות פתיחה: ימים א׳-ה׳ 19:00 - 10:30 ו׳ וערבי חג 13:00 - 9:30
עברנו למתכונת אינטרנטית :) הגעה בתיאום מראש בלבד

מה ההבדל בין כל סוגי מגיני המסך לסמארטפונים?

מה ההבדל בין כל סוגי מגיני המסך לסמארטפונים?

מגן מסך "רגיל"

עשוי מניילון, כמעט ולא קיים בשוק היום, נותן פתרון לדלריטות בלבד ולא מתאים למכשירים עם פינות קמורות.

מגן מסך סיליקון

מתאים במיוחד למכשירים עם פינות קמורות, מגיע בוורסיות שונות של איכויות, ישנם מגיני מסך של חברות ממוצגות וישנם של יצרנים לא ממותגים. יתרונות שלו שהוא מתאים למכשירים עם פינות קמורות, חסרונות שההגנה על המכשיר שלכם היא תחות טובה מפני נפילות.

מגן מסך זכוכית

נותן הגנה טובה לסמארטפון מפני מכות ושריטות, חסרונות של המוצר שהוא יוצר שוליים לא יפים במכשירים של היום, כי כל מכשיר היום כמעט הוא קעור(מעגול) במידה כזו או אחרת, התוצאה היא לעיתים שוליים מכוערים. מגיני מסך זכוכית למכשירים קמורים במיוחד כמו הגלקסי נוט 8 למשל, ייגמרו לפעמים לבעיות בטאץ'. וחסרון נוסף ברור הוא זכוכית היא חומר שביר, כשהמדבקה תישבר נצטרך לרכוש מגן מסך נוסף במקומו.

מגן מסך Clearplex

אם יצא לכם לשמוע על המוצר, או לראות בקניונים מכונות חדשות שחותכות מגיני מסך במיוחד למידה של כל סמארטפון. אז מדובר או במגן מסך של חברת קלירפרס או של חברת זאג, ההמלצה שלנו והמוצר שאנחנו עובדים איתו הוא של חברת Clearplex. היתרון הברור של המוצר הוא שהוא משלב גם הגנה טובה על הסמארטפון, גם לא יוצר בעיות בטאץ'(מותאם בצורה מדהימה למכשירים עם פינות מעוגלות), המוצר עצמו עשוי מחומר לא שביר וגם מגיע עם 6 חודשי אחריות מלאים על המוצר. קלירפלקס הינה חברה אמריקאית שפיתחה ביחד עם חברת נאס"ה את המוצר והוא נותן את השילוב האולטימטיבי של הגנה, תגובת טאץ ללא בעיות ואחריות מקיפה למוצר. מעולה לכל סמארטפון, במיוחד לסמארטפונים יקרים וכאלו בעלי פינות מעוגלות. תמורה הכי טובה שיש למחיר וככה תגנו על הסמארטפון שלכם ותהנו מהסמארטפון שלכם בצורה מירבית.

Scroll Top