זה להיט
רח׳ רחל המשוררת 31 פתח תקווה
טל': 073-7442211   וואצאפ: 058-4405066
שעות פתיחה: ימים א׳-ה׳ 19:00 - 10:30 ו׳ וערבי חג 13:00 - 9:30
עברנו למתכונת אינטרנטית :) הגעה בתיאום מראש בלבד

איך בוחרים כיסוי לסמארטפון?

איך בוחרים כיסוי לסמארטפון?

כמעט לכולנו יש סמארטפון המשמש אותנו לכמעט כל פעולה בחיינו, פיתחנו תלות במכשירים הללו אשר מקלים על החיים שלנו בצורה משמעותית. קניתם סמארטפון חדש, רוצים למגן את הסמארטפון הקיים שלכם, איך בוחרים כיסוי? היום יש המון אפשרויות להגנת הנייד שלנו, כאן נסביר על האפשרויות השונות הקיימות, מחירים ויתרונות וחסרונות של המוצרים השונים. לפני שנתחיל להסביר על המוצרים, נציין דבר חשוב, למרות פריחת יצרני הסלולריים השונים, בעיקר הסיניים (כמו שיומי, וואווי ומייזו לדוגמא) חברות ממותגות כמו אוטרבוקס וחברות גדולות אחרות שמתמחות בפיתוח כיסויים איכותיים לסמארטפונים עדיין ברובם לא מייצרות לדגמים אלו והמבחר למוצרים אלו קטנים יותר מהדגמים של אייפון למשל או דגמי הדגל של גלקסי.

כיסוי TPU

ברוב המקרים מדובר בכיסוי בסיסי, לעתים נותן הגנה על גב הסמארטפון בלבד, לעיתים נותן הגנה בסיסית על מסך המכשיר.
*למי מיועד הכיסוי? כיסוי  tpu בסיסי מיועד למי שמעוניין לתת הגנה בסיסית ולא לעבות את הסמארטפון שלו, כיסוי כזה בחלק מהמקרים מגיע בקופסא של סמארטפון חדש. חשוב לדעת שכיסוי כזה נותן הגנה בסיסית ברוב המקרים, ומי שרוצה כיסוי עדין(ואם הוא בצבע שקוף, לראות את היופי הבסיסי של הסמארטפון). חומרים : tpu(לקוחות נוטים להתבלבל ולקרוא לחומר סיליקון, למרות שtpu הוא סוג של גומי)
עלות : 29-39 ש"ח.

כיסוי שוק פרוף

כיסוי חדש יחסית בשוק, משלב תמורה טובה למחיר כיסוי עם הגנה טובה.
*למי מיועד הכיסוי? למי שמעוניין להגן על הסמארטפון שלו בצורה טובה ולא להשקיע סכום גדול על כיסוי. הכיסוי נותן הגנה על מכשיר הסלולר גם בקדימה וגם בחלק האחורי, מגיע עם פינות בולטות בצדדים ונותן הגנה טובה בנפילות ומכות. חומרים: גומי גשיח.
עלות:49 ש"ח

כיסוי דו שכבתי

כיסוי שעשוי שכבה פנימית סיליקון ושכבה חיצונית פלסטיק. בדומה לשוק פרוף, ברוב המקרים כיסוי דו שכבתי נותן הגנה טובה על הסמארטפון שלכם בנפילות.
*למי מיועד הכיסוי? למי שלא רוצה להשקיע בכיסוי ממותג ולקבל הגנה טובה, למי שרוצה שילוב של צבעים במגן אחד, וישנם הרבה דוגמאות רבות בשוק לכיסוי דו שכבתי. חומרים: סיליקון ופלסטיק ביחד.
עלות: 49 ש"ח.

נרתיק ספר

מוצר פופולרי במיוחד אצל נשים, מגיע ברוב המקרים עם תאי אחסון פנימיים / חיצוניים.
*למי מיועד הכיסוי? הכיסוי מיועד למי שמעוניין לאכסון של מסמכים, כסף וכו', יכול לשמש כתחליף לארנק, חסרון של המוצר הוא שהוא לא משתלב עם רוב התושבות לרכב. חומרים: עור תעשייתי ושילוב עם tpu פנימי (או פלסטיק)
עלות: 49 ש"ח.

כיסוי ממותג

מהו כיסוי ממותג? כיסוי של חברה בינלאומית המתמחה בייצור של כיסויים/נרתיקים/מגיני מסך. יש עשרות יצרניות גדולים של כיסויים לסמארטפונים, ולכל חברה יש ליין שונה של כיסויים, ברוב גדול של המקרים, לכיסוי של חברה ממותגת כמו אוטרבוקס, טויקו וכו' יהיה יתרון על יצרן לא ממותג, מבחינת איכות החומרים, פחות תקלות בייצור והגנה יותר טובה על הסמארטפון שלכם.
*למי מיועד הכיסוי? כל מי שמעוניין להשקיע על מיגון הסמארטפון שלו, עיקר ההשקעה על כיסויים ממותגים הם למי שיש לו סמארטפון יקר והוא מבין ששווה להגן על הסמארטפון שלו עם הגנה טובה ואיכותית. חומרים : משתנה, תלוי ביצרן ובמוצר הספציפי.
עלות : 79-249 ש"ח (לדגמים ישנים ניתן להשיג במחירים זולים יותר)
Scroll Top