זה להיט
שד' ירושלים 47 רמת גן. טל': 073-7442211
שעות פתיחה: ימים א' - ה' 19:30 - 10:00 יום ו' 14:00 - 9:00
חדש! דברו איתנו בוואצאפ 058-4405066

מגני מסך זכוכית וסיליקון לגלקסי 6 אדג', פלוס ונוט

מגני מסך סיליקון / זכוכית מומלצים לגלקסי 6 אדג' / 6 אדג' פלוס / נוט אדג'

מכשיר הגלקסי נוט אדג' של חברת סמסונג היה המכשיר הראשון שהביא את הטכנולוגיה החדישה של המסך המקומר, טכנולוגיה מאוד מתקדמת שאיתה הגיע בעיה חדשה של התאמה של אביזרים עבור מכשיר הנוט אדג' ושלא שאר המכשירים הבאים בסדרה מבחינת כיסויים ועוד יותר מבחינת מגני המסך. בגלל הטכנולוגיה החדשה לקח זמן עד שחברות האביזרים המוכרות השיקו אביזרים עבור מכשירים אלו, המסכים של המכשירים האלו יקרים מאוד אפילו ביחס למכשירים אחרים בשוק בגלל שווי המכשיר ושווי המסך ולכן חשוב מאוד להגן עליהם בצורה המירבית.

אספנו עבורכם את הפתרונות הכי טובים שקיימים היום על מנת למגן את אותם מכשירים.

גלקסי נוט אדג' :
המכשיר הראשון בסדרת המכשירים בעלי המסך הקמור הוא המכשיר הבעייתי ביותר כיום בגלל שמהכשיר הנוט אדג' הוא מכשיר פטאבלט והוא מיועד לנישה מאוד מסוימת חברות רבות לא ייצרו את הכיסויים הרבים והאיכותיים עבור מכשיר הנוט אדג' שבדרך כלל הן משיקות לסדרת הנוט המובילה של סמסונג וכיסוי של Otterbox לא קיים עבור הנוט אדג' אך כאמור ניתן עדיין להשיג מגוון רחב של כיסויים עבור הנוט אדג'. מבחינת מגן מסך קיים מגן מסך רגיל שמכסה את המסך ללא הפינה הקמורה, מגני מסך זכוכית קיימים למכשיר אבל לא באיכות גבוה והבעיות שמאפיינות אותם זה ירידה באיכות צבעי המסך, מגע לא מגיב כמו שצריך בעיקר באיזור הקימור, לא מתאים עם הרבה כיסויים והתרוממות של המגן מסך לאחר זמן קצר. הפתרון הטוב ביותר מבחינת מגן מסך הוא מגן מסך סילקון שהוא יותר דק ממגן מסך זכוכית אך כיום נותן את ההגנה המירבית עבור הנוט אדג'.

גלקסי S6 אדג' : גלקסי S6 אדג' הוא המכשיר המוביל בין שלושת מכשירי האדג' ולכן עבורו ניתן להשיג את מגוון האביזרים הגדול ביותר, רוב חברות הכיסויים המובילות כמו Otterbox, Casemate, Incpio, Spigen ועוד שיחררו את רוב כיסויי הדגל שלהם עבור ה-S6 Edge ולכן ניתן להנות ממגוון רחב של כיסויים עבור דגם זה.

מבחינת מגני מסך קיים מגן מסך רגיל שמכסה את מרכז המכשיר ללא הפינות המעוגלות אך מגן מסך זה לא נותן מענה רציני מבחינת הגנה ולכן הוא לא מומלץ במיוחד, מגני מסך זכוכית רבים קיימים עבור דגם אך ברובם יש את אותם תקלות שאפיינו את מגני מסך הזכוכית בדגם הנוט אדג' שהן ירידה באיכות צבעי המסך, מגע לא מגיב כמו שצריך בעיקר באיזור הקימור, לא מתאים עם הרבה כיסויים והתרוממות של המגן מסך לאחר זמן קצר. לאחר זמן רב שהמכשיר בשוק חברת Otao השיקה את המגן מסך זכוכית שלהם לדגם ה-6 אדג' ומגני מסך אלו איכותיים במיוחד ופתרו את כל התקלות שהיו במגני מסך הזכוכית הפשוטים אך החיסרון הגדול בו שהוא לא מתאים לכל כיסוי. לדגם זה קיים גם מגן מסך סיליקון שעושה עבודה נהדרת והוא כן מתאים לכל כיסוי בניגוד למגן מסך זכוכית.

מגן מסך סיליקון Spigen Flex HD לגלקסי 6 אדג': זהו מגן מסך סיליקון איכותי במיוחד של חברת Spigen עבור הגלקסי 6 אדג' שכולל בערכה 2 מגני מסך קדמים, מגן מסך אחורי. המגן מסך של חברת Spigen מעניק הגנה יותר חזקה נגד שבר, מעניק מגע יותר נעים ודוחה יותר טביעות אצבע מאשר מגן מסך סיליקון רגיל. קישור למוצר באתר "זה להיט"

גלקסי S6 אדג' פלוס : המכשיר האחרון בסדרת המכשירים הקמורים הוא בעצם גרסא מגודל של הגלקסי 6 אדג', למכשיר זה קיים מגוון קטן יותר מאשר לגלקסי 6 אדג' אך לאחר כמה חודשים לאחר השקתו חברות Otterbox, Casemate, Spigen, Incpio ועוד שיחררו את הכיסויים שלהם עבור דגם זה. לדגם זה קיים מגן מסך רגיל שהוא פחות מומלץ מכיוון שאינו נותן מענה רציני להגנה עבור המכשיר. מגן מסך סיליקון איכותי שעושה את העבודה נהדר כמו עבור הגלקסי 6 אדג'. למגני מסך זכוכית עבור הגלקסי 6 אדג' פלוס יש את אותם חסרונות כמו עבור הגלקסי 6 אדג' ולכן הפתרון הכי מומלץ כיום הוא מגן מסך זכוכית איכותי של חברת Otao שעושה את העבודה כמו שצריך והחיסרון היחידי בו שהוא לא משתלב עם כל כיסוי.
Scroll Top