זה להיט
שד' ירושלים 47 רמת גן. טל': 073-7442211
שעות פתיחה: ימים א' - ה' 19:30 - 10:00 יום ו' 14:00 - 9:00
חדש! דברו איתנו בוואצאפ 058-4405066

מטען מקורי לאייפון 6S

מטען מקורי לאייפון 6S? כל המידע שצריך לדעת על חשיבות מטען מקורי

תופעת המטענים הלא מקוריים עבור מכשירי האייפון החלה עוד בתחילת דרכו של האייפון כאשר רוב ציבור הלקוחות לא היו מודעים לבעיות/תקלות שמטען מקורי יכול לגרום עבור האייפון 6S וכלל מכשירי אפל. תופעת המטענים הלא מקוריים כאשר יצרנים רבים החלו לשווק מטענים רבים בשלל צבעים ובמגוון צורות ודגמים וגרמו ללקוחות רבים לבחור את המטען על פי המראה החיצוני של המטען ולא על פי איכות המטען. בגלל התחרות בשוק אם הזמן יצרני המטענים חיפשו להוזיל את העלויות של המטענים על מנת להגדיל את שוק המכירות וייצרו מטענים באיכות ירודה מאוד ולכן הפער בטווח המחירים של מטענים הוא גדול מאוד וניתן להשיג מטען במחיר של 10 ש"ח וגם במחיר של 139 ש"ח עבור המטען המקורי של אפל, בנוסף לאיכות הירודה של המטענים הפשוטים ולסכנה שהם מהווים למכשיר ולסוללה זמני ההטענה שלהם ארוכים מהרגיל.

הסכנות בשימוש במטען לא מקורי : כאמור כמות האיכויות של מטענים היא גדולה מאוד ואין אפשרות להצביע על סוג של מטען אחד שבוודאות יגרום לנזק במכשיר הסלולר שלנו אבל ככל שהמטען יותר איכותי גם הוא ישמור על חיי המכשיר שלנו ועל חיי הסוללה שלנו ארוכים יותר. התקלות שעלולות להיגרם בשימוש במטען לא איכותי הם :

  • נזק לשקע טעינה - בנייה לא איכותית של מחבר הטעינה עלולה לגרום לנזקים בשקע הטעינה לאורך זמן דבר שעלול להצריך תיקון במעבדה
  • נזקים לרכיבים פנימיים של מכשיר הסלולר - מדובר בתקלה די נדירה שעלולה גם לקרות בלי קשר למטען אך נזק כזה למכשיר הוא יקר מאוד לתיקון
  • קיצור חיי הסוללה / ניפוח של הסוללה


הצגת של שגיאה בעת טעינה במכשיר האייפון 6 : כאשר אפל שינו את מחבר הטעינה שלהם החל מהאייפון 5 / אייפד 4 / אייפד מיני הם דאגו לצייד את המטענים / כבלים המקוריים בשבב מיוחד שתפקידו הוא למנוע שימוש בכל מטען לא מאושר על מנת לעודד שימוש במטענים איכותיים בלבד כדי למנוע נזקים למכשירים הסלולריים / טאבלטים. כמובן שיש חברות מאושרות אפל רבות שמציעות מטענים איכותיים אשר קיבלו את החותמת של אפל שהיא עומדת בסטנדרט האיכותי של אפל. מטענים אפל מאושרים אלו נקראים מטעני MFI בין החברות המובילות המציעות מטענים מאושר אפל הם :בפועל מטענים רבים של חברות לא מאושרות מצליחים לעקוף את המגנון של אפל ולבצע טעינה יעילה למכשיר כל עוד המטען / כבל הוא איכותי. מטען מקורי פותר עבור אנשים רבים את הבעיות ונותן ראש שקט גם מבחינת איכות, מהירות טעינה, שמירה על תקינות המכשיר וטעינה יעילה ללא הודעות שגיאות ולכן מטען מקורי / מאושר אפל הוא תמיד המטען הכי מומלץ עבור טעינת מכשיר האייפון / אייפד.

לרכישת מטען מקורי לאייפון 6/6S לחצו פה

Scroll Top