זה להיט
רח׳ רחל המשוררת 31 פתח תקווה
טל': 073-7442211   וואצאפ: 058-4405066
שעות פתיחה: ימים א׳-ה׳ 19:00 - 10:30 ו׳ וערבי חג 13:00 - 9:30
עברנו למתכונת אינטרנטית :) הגעה בתיאום מראש בלבד

זה להיט - תקנון ותנאי שימוש

תקנון ותנאי שימוש

שלום וברוכים הבאים לאתר "זה להיט" ZELAHIT.CO.IL (להלן: "האתר"). השימוש באתר כפוף לתנאים המפורטים להלן ומעיד על הסכמתך לנהוג לפי התקנון. התנאים מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אולם הם מיועדים לגברים ולנשים כאחד. הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון, כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים. אתר "זה להיט" הנו אתר אינטרנט המשמש כקניון אלקטרוני לרכישת מוצרים ושירותים על ידי ציבור הגולשים ברשת האינטרנט. כל הזכויות לתכנים, לתוכנה והעיצוב הגרפי המופיעים באתר זה שמורות ל"זה להיט". גלישה באתר ו/או רכישת מוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג לפי התקנון, לכן אם אינך מסכים לתנאי מתנאיו הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.

תנאים מקדימים

רשאי להשתתף בתהליך הקניה משתמש אשר מלאו לו 18 שנים ומעלה, בעלי תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעל כתובת מגורים בישראל. מפעיל האתר שומר לעצמו את הזכות למנוע את הגישה למכירות ו/או לבטל השתתפות של משתמש שהתנהגותו אינה לפי כללי ההשתתפות.

אבטחת מידע

פרטי הלקוח הינו ערך עליון עבורנו, על מנת לשמור על פרטיות הלקוח והפרטים שמוסר הלקוח. בעת רכישת המוצר אנו מאבטחים את האתר בתקן אבטחה העומד בדרישות אבטחת אתרים מחמירה בטכנולוגיית SSL של 256 bit. דף התשלום מאובטח בתקן PCI DSS. המידע הנמסר באתרנו לביצוע ההזמנה ישמש אותנו אך ורק למילוי בקשת הלקוח לאותו צורך או עניין, ולהמשך התקשרות ישירה עם הלקוח. מידע אשר הוזן במערכת לא יועבר לכל גורם למעט הצרכים הנדרשים להשלמת עסקת הלקוח. מפעיל האתר לא יהיה אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם לך ו/או למי מטעמך אם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה. המחוייבות שלנו להגנת הפרטיות שלך חשובה לנו. כדי לשפר את ההגנה על הפרטיות שלך אנחנו מספקים מידע זה לגבי מדיניות הגנת הפרטיות שלנו. מה אנחנו עושים עם המידע:(תת סעיף) במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנת מוצר או שירות, אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות הנגזרות ממנה (למשל חיוב, הוצאת קבלה). המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת המטלה (כגון לחברת האשראי). במקרה ששלחת לנו דוא"ל נשתמש בכתובת הדוא"ל שממנה שלחת לצורך משלוח דוא"ל חוזר אך לא לכל מטרה אחרת, וכמו כן לא נמסור את הכתובת לכל גוף אחר. דואר שיווקי ישלח רק במקרה שניתנה הסכמה מפורשת בכתב מראש בהתאם להוראות החוק. המחוייבות שלנו לאבטחת מידע: איננו עושים כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום שהעברת, בין אם זה כרטיס אשראי או מספר חשבון בנק אלא לביצוע התשלום ואיננו מעבירים אותו לכל גורם נוסף זולת לצורך זה. אנו מונעים כניסה לא מורשית למאגרי המידע שלנו.

מוצרים באתר

זה להיט" מכילה אלפי אביזרים נלווים לסמארטפונים וטאבלטים הנמצאים במלאי. צוות האתר שלנו עושה כל שביכולתו על מנת לעדכן את האתר ולמנוע טעויות בפרסום מוצרים ומחירם. תמונות המוצרים באתר עשויות לעיתים להיות להמחשה בלבד."זה להיט" שומרת לעצמה את הזכות לשנות את מחירי המוצרים בכל עת ללא הודעה מוקדמת. במידה והמוצר לא נמצא במלאי ולא נוכל להשיג אותו מהספקים שלנו עד לזמן האספקה הנקוב באתר (7 ימי עסקים) נודיע ללקוח בהקדם האפשרי. אנו לא מתחייבים שהמוצרים יהיו תמיד במלאי, ניתן להתקשר אלינו : 073-7442211 על מנת לבדוק זמינות של מוצר לפני ביצוע הזמנה. חברת "זה להיט" תודיע ללקוח על חוסרים במלאי, תציע אלטרנטיבות במידה וישנם ובמידה והלקוח לא יתרצה תזכה אותו על ההזמנה. בעת שגיאה בסימון של מוצר מסוים,"זה להיט" רשאית לשנות את המחיר, גם לאחר הזמנת המוצר ע"י הלקוח, הודעה על שגיאות כאלו ימסרו ללקוח.

תהליך הקנייה

כל משתמש המבצע פעולה באתר מצהיר כי הנו מודע לתקנון האתר ולכללי ההשתתפות באתר ומקבלם, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון וכללי השתתפות אלו. לאחר ביצוע ההזמנה יקבל הלקוח אישור לתיבת הדואר האלקטרוני ובה פרטי העסקה במקרה בו לא אושרה עסקה ע"י חברות האשראי יקבל המשתמש באתר הודעה מתאימה. לצורך השלמת הקניה יידרש המשתמש באתר ליצור קשר טלפוני עם מוקד שרות הלקוחות של מפעיל האתר לצורך הסדרת אישור חברות האשראי לביצוע העסקה. יובהר ויודגש, פעולה תחשב כמושלמת רק לאחר מסירת פרטי האשראי ע"י המשתמש באתר, כמו כן תנאי המשלוח יהיו תקפים מיום אישור חברות האשראי לביצוע העסקה. אין אנו אחראים במישרין או בעקיפין על נזק שיכול להיגרם משימוש במוצרים הנמכרים באתר "זה להיט".

זמן אספקה

כל המוצרים אשר מופיעים באתר כזמינים במלאי, הם זמינים עד 7 ימים עסקים ללקוח. רוב המוצרים זמינים במלאי בחנות, אבל תמיד מומלץ לוודא עם החנות שמוצר נמצא פיזית בחנות ע"מ לבצע רכישה במקום.

עלות המשלוח

  • דואר רגיל - 5 ₪ המשלוח אינו מאובטח.
  • דואר רשום - חינם בהזמנה מ 99 ₪, אחרת 10 ₪. כולל מספר מעקב.
  • שירות שליחים - 35 ₪ מגיע תוך 72 שעות עד לבית הלקוח. זמין בכל הארץ פרט ליישובים: מצפה שלם, מעלה עמוס, משואה, נח, נחל אבנת, נחל רתם, נירן, נעמי, נתיב הגדוד, סוסיה, עתניאל, רוויה, רועי, רותם, שדמות מחולה, שמעה, תירוש, תלם. מומלץ לוודא זמינות המוצר בחנות.
  • שליח אקספרס - 50 - 35 ₪, באזור גוש דן, שליח תוך 4 שעות עד הבית, בהזמנה טלפונית 073-7442211.
  • ניתן לבצע איסוף עצמי מרמת גן, מומלץ בתיאום לפני ההגעה בטל' 073-7442211. חניה במקום בשפע.

דואר רשום מגיע עם מספר מעקב וניתן לעקוב אחר החבילה בכל רגע, ניתן להתעדכן באתר דואר ישראל מה סטטוס החבילה.

זמני שליחת החבילה

אנו שולחים את הדואר בימים א-ה. רוב המוצרים זמינים בחנות לשליחה מיידית או בתוך אספקה מהירה של המוצרים לחנות מספקים /יבואנים. במידה ויהיה עיכוב עם אספקת המוצרים או חוסרים נעדכן את הלקוחות בהקדם.

זמני הגעת החבילה

זמן הגעת המשלוח תלוי בסוג המשלוח, לפני התשלום תהיה לכם לבחור את סוג המשלוח, דואר רגיל / רשום / שליחים(משלוח אקספרס ניתן בהזמנה טלפונית בלבד) משלוח בדואר שליחים מגיע לבית הלקוח על ידי שליח תוך 24 שעות(48 שעות בערים מסוימות), עלות המשלוח 35 ש"ח. משלוח רשום ודואר רגיל מגיעים עד 7 ימי עסקים ללקוח. דואר רשום מגיע עם מספר מעקב, ניתן לעקוב אחרי החבילה באתר דואר ישראל. דואר רגיל אינו מאובטח מכיוון שאינו כולל מספר מעקב, אנו מתחייבים שהמשלוח יגיע עד 7 ימי עסקים, בפועל המשלוח מגיע בממוצע תוך יומיים- שלושה. "זה להיט" שומרת לעצמה את הזכות לשלוח חבילה בדואר רשום במקום בדואר רגיל על סמך שיקול דעת החנות וללא הודעה מוקדמת ללקוח(ללא עלות נוספת ללקוח)

אחריות למוצרים

בהגדרת כל מוצר מצויין תקופת האחריות שלו, אם יש כזו, האחריות תקפה לזמן המצויין, חובה להציג את החשבונית בעת תקלה במוצר או דרישה להחזר כספי. על מנת לקבל אחריות למוצר/ים חובה להציג את חשבונית הקנייה. אין אחריות למוצרים שנגרמו ע"י נזק לקוח כגון : קרע, שבר, נזקי מים וקורוזיה או שימוש לא הולם במוצר/ים.

ביטול והחזרת מוצרים

"זה להיט" תמלא בעניין זה אחר הוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א 1981. הינך רשאי להחזיר את המוצרים שרכשת באתר בתוך 14 ימים מיום קבלתם. על המוצרים להגיע ל "זה להיט" כשהם ארוזים באריזתם המקורית ונמצאים במצב זהה למצב בו קיבלת אותם. כדי להחזיר את המוצרים עליכם לשלוח אותם בצירוף חשבונית שקיבלת (שימו לב, ללא חשבונית לא תיתן האפשרות להחלפת/זיכוי המוצר). במקרה כזה תקבלו זיכוי כספי מלא, בניכוי דמי משלוח (10-35 ש"ח) ועוד 5% מערך המוצר/ים או 100 ש"ח, הנמוך מביניהם (חוק הגנת הצרכן-התשמ"א). במקרה של ביטול עסקה הלקוח יחויב על דמי השילוח גם במידה והחברה סבסדה את עלות המשלוח. התמורה תזוכה בכרטיס האשראי, לא ניתן לקבל זיכוי כספי על הזמנות מתחת ל 50 ש"ח. נציג האתר יערוך בדיקה, במקרה בו ימצא המוצר לא הוחזר כחדש אנו רשאים לקבל החלטה על אי קבלת המוצר חזרה.

במקרה בו המוצר אותו קיבלת לא היה תקין בעת קבלתו, לא להסס לפנות אלינו ואנו נדאג להחלפתו במוצר תקין.

* במקרים בהם בחר הלקוח לדרוש ביטול עסקה עקב פגם במוצר מחוייבת "זה להיט" המפעילה לזכות את הלקוח סכום הרכישה המלא כולל הוצאות שילוח, אריזה וטיפול. ביטול רכישה עקב פגם:(תת סעיף) במקרה של ביטול עקב פגם יחזיר הלקוח את המוצר בתוך עד 14 ימים מיום קבלת המוצר ללקוח, הלקוח יזוכה זיכוי מלא ולא יגבה דמי ביטול כלשהם ו/או הוצאות שילוח. על מנת לזכות את הלקוח החנות ו/או היבואן תצטרך לבדוק את המוצר לפני מתן הזיכוי ללקוח, במידה והמוצר שהוחזר אינו פגום הלקוח לא יהיה זכאי לביטול העסקה.

הגבלת פרטיות

"זה להיט" לא תפגע בפרטיותו של הלקוח ותמלא בעניין זה אחר הוראות הגנת הפרטיות, התשמ"א 1981 והוראות כל דין אחר בנושא.

שינויים בתקנון

"זה להיט" רשאית לשנות מעת לעת את התקנון. קונה המוצר/שרות מחויב לפני כל קניה לקרוא את התקנון, ולקבל את תוכנו. במידה והקונה אינו מקבל את תוכן התקנון הוא אינו רשאי לבצע קניה באתר או להשתמש בשרותי האתר.

סמכות שיפוט

על תקנון זה יכולו דיני מדינת ישראל סמכות השיפוט תינתן לבתי המשפט באיזור המרכז.

מדיניות פרטיות

  • ספקי צד שלישי, כולל גוגל, משתמשים בעוגיות על מנת לשרת מודעות המבוססות על ביקורים קודמים של המשתמש באתר.
  • שימוש גוגל בעוגיות DART מאפשר לגוגל ולשותפיה לשרת מודעות למבקרים באתר על בסיס ביקוריהם באתר ו/או באתרים אחרים באינטרנט.
  • משתמשים יכולים לבטל את השימוש בעוגיות DART על ידי ביקור מדיניות הפרטיות של רשת המודעות והתוכן של Google.
Scroll Top