זה להיט
שד' ירושלים 47 רמת גן. טל': 073-7442211
שעות פתיחה: ימים א' - ה' 19:30 - 10:00 יום ו' 14:00 - 9:00
חדש! דברו איתנו בוואצאפ 058-4405066

סקירת נרתיקים מגנים לטאבלטים - לאייפד, לגלקסי טאב, לזום, לאסוס, לאייסר ועוד

מחפשים נרתיק כיסוי או מגן לטאבלט שלכם - לאייפד, לגלקסי טאב, למוטורולה זום, לאסוס טרנספורמר או לאייסר? הסקירה הזאת בשבילכם

לאחר מהפכת הסמארטפונים הלהיט החדש כיום בשוק הם הטאבלטים. בכתבה זו אנחנו נסביר לכם על אביזרים לטאבלטים - בעיקר על נרתיקים לטאבלטים. הטאבלטים המובילים בשוק הם של חברות : אפל, אסוס, מוטורולה, סמסונג ואייסר.

אפל אייפד - Apple Ipad

חברת אפל הייתה החברה הראשונה שהשיקה טאבלט - האייפד. האייפד של חברת אפל הוא נחשב לטאבלט איכותי במיוחד, אחד המובילים בשוק, בניגוד לרוב הטאבלטים האחרים אשר מריצים את מערכת ההפעלה של חברת גוגל - אנדרואיד, האייפד של חברת אפל עוד עם מערכת ההפעלה IOS. כיום ישנם 4 דגמים שונים של האייפד iPad.

נרתיקים מומלצים לאייפד iPad :

Dexim Vogue Folio Jacket - נרתיק מעולה לאייפד דורות 2, 3 ו4. מדובר בנרתיק מגן של חברת דקסים שהיא חברה מאושרת אפל שמייצרת מוצרים ברמה הגבוהה ביותר. נרתיק כיסוי Dexim Vogue Folio Jacket הינו נרתיק שעשוי מ100 % עור אמיתי, נותן הגנה היקפית וניתן להעמיד באמצעותו את האייפד במספר זוויות רצויות לנוחיותכם.

Griffin Survivor - סדרת Survivor של חברת גריפין Griffin נחשבת לאחת הסדרות המובילות של הכיסויים המסיביים. כיסוי מגן Griffin Survivor לאייפד דורות 2,3 ו4 מציע הגנה בלתי מתפשרת, כולל שכבה של מגן מסך מובנה העשוי מממברנה מיוחדת, שכבה פנימית של פוליקרבונט ושכבה חיצונית של סיליקון קשיח ואיכותי. בנוסף נרתיק מגן Griffin Survivor מגיע עם סטנד איכותי, מדובר בתעודת ביטוח למכשיר האייפד שלכם, מעולה במיוחד למי שיש לו ילדים שסיכויי האייפד "לשרוד" ללא שבירת מסך ונזקים אחרים מאוד נמוך. כיסוי נרתיק גריפין Survivor מאושר בתקן מחמיר של הצבא הבריטי והצבא האמריקאי אשר מעידים על איכות המגן לאייפד.

Skech Fabric Flipper - נרתיק Skech Fabric Flipper לאייפד דורות 2,3 ו4 הוא נרתיק איכותי של חברת Skech סקץ' שמעוצב בסגנון ג'ינס. בעזרת המגן כיסוי Skech Fabric Flipper לאייפד תוכלו לעבוד עם האייפד שלכם בצורה נוחה ב2 זוויות שונות. בנוסף נרתיק מגן Skech Fabric Flipper מלוטש בחלקו הפנימי בחומר שמונע שריטות על האייפד שלכם.

OtterBox Defender - מגן כיסוי אוטרבוקס דיפנדר לאייפד הינו מגן מסיבי ואיכותי לאייפד דור 2,3 ו4. OtterBox Defender לאייפד Ipad מורכב ממספר שכבות שביחד נותנות הגנה מושלמת מנפילות. כיסוי מגן OtterBox Defender לאייפד מורכב מ3 שכבות : שכבת סיליקון חיצונית, שכבת פוליקרבונט פנימית וממברנה שמשמשת כמגן מסך מובנה ואיכותי. בנוסף אוטרבוקס דפנדר לאייפד 2/3/4 מגיע עם מעמד איכותי שמאפשר בצפות ולעבוד עם האייפד במספר זוויות לבחירתכם. נרתיק מגן אוטרבוקס דיפנדר הוא המגן האידיאלי להגנה על האייפד שלכם.

CDN Transforma - חברת CDN הינה חברה קוריאנית שמייצרת מוצרים איכותיים ומקוריים במיוחד לאייפד. הנרתיק מגן CDN Transforma הוא הכלאה בין כיסוי לבין נרתיק, כאשר תרצו להוריד מנפח המוצר תוכלו "להוריד" את הנרתיק ולהשתמש במוצר ככיסוי, במידה ותרצו להוסיף לו הגנה תוכלו להשתמש בCDN Transforma כנרתיק. CDN Transforma הוא נרתיק ייחודי לאייפד דורות 2,3 ו4.

CDN iRoll - נרתיק מגן CDN iRoll הינו עוד מוצר ייחודי של חברת CDN לאייפד. נרתיק מגן CDN iRoll הינו בעל פטנט המאפשר לנרתיק להתקפל תוך כדי שימוש בו, CDN iRoll הינו כיסוי נרתיק איכותי לאייפד שלכם.

CDN Handbook - עוד נרתיק כיסוי לאייפד של חברת CDN לאייפד. נרתיק CDN Handbook הינו נרתיק מסוג "ספר", נרתיק אשר אנחנו מכניסים את האייפד לתוכו ופותחים אותו כמו ספר. נרתיק מגן CDN Handbook עשוי מעור אמיתי, הוא נרתיק מומלץ במיוחד לאייפד 2/3 ו4, בנוסף הוא מגיע עם רצועה שמונעים את החלקת אייפד מהנרתיק כאשר הוא נופל.

Skech Flipper - נרתיק Skech Flipper לאייפד דור 2,3 ו4 הוא מוצר איכותי של חברת סקץ' Skech. נרתיק מגן Skech Flipper הינו מוצר איכותי, הוא מזכיר את הSmart Cover של חברת אפל, הוא מגיע עם עיצוב דק ויפה, אינו מעבה את האייפד אך מציע הגנה טובה לאייפד שלכם.

CaseCRown Royal Standby - נרתיק מאוד איכותי לאייפד דורות 2,3 ו4. נרתיק מגן CaseCRown Royal Standby מציע הגנה טובה מבלי להוסיף נפח לאייפד שלכם, מגן כיסוי CaseCRown Royal Standby עשוי משילוב של עור ולבד למניעת שריטות על האייפד שלכם.

Incipio Slim Kickstand - נרתיק מגן Incipio Slim Kickstand הוא נרתיק דק אך למרות זאת מגן טוב על האייפד דורות 2,3 ו4. מגן כיסוי Incipio Slim Kickstand מגיע עם סטנד מובנה שנשלף בקלותומאפשר עבודה נוחה בזוויות לאייפד שלכםץ כיסוי נרתיק Incipio Slim Kickstand עשוי מחומרים מאוד איכותיים לאייפד 2/3/4.

Speck PixelSkin HD WRAP - מגן נרתיק Speck PixelSkin HD WRAP הוא נרתיק כיסוי בעל עיצוב מדהים לאייפד. נרתיק Speck PixelSkin HD WRAP לאייפד דורות 2,3 ו4 הינו מגן ידידותי במיוחד למשתמש, עשוי מחומרים איכותיים ונעימים למגע. כיסוי מגן Speck PixelSkin HD WRAP מאפשר לעבוד עם האייפד iPad ב2 זוויות שונות - אופקי ואנכי.

Dexim iBluek - נרתיק Dexim iBluek עשוי 100% מעור אמיתי והינו הכיסוי-מקלדת האיכותי ביותר שקיים לאייפד דורות 2,3 ו4. Dexim iBluek הינו מוצר מאושר אפל של חברת דקסים והוא מתחבר לאייפד שלכם באמצעות בלוטוס Bluetooth. נרתיק מגן Dexim iBluek Wireless Keyboard And Leather Portfolio מספק גם הגנה נהדרת על האייפד Ipad שלכם ומגיע עם 12 חודשי אחריות מלאים.

Skech Porter - עוד נרתיק מעולה של חברת Skech לאייפד 2/3/4. כיסוי נרתיק Skech Porter מציע הגנה של נרתיק ועבודה חופשית כמו שמציע כיסוי. נרתיק מגן Skech Porter מגיע עם רצועה פנימית לאחיזה נוחה של האייפד בכף היד.

נרתיק ספר לאייפד - נרתיק ספר הינו נרתיק שמגן על האייפד שלכם בצורה מעולה, נרתיק מגן ספר לאייפד דור 2,3 ו4 מותאם לאייפד ומאפשר לנו לעבוד ב2 זוויות שונות. נרתיק ספר לאייפד Ipad הינו נרתיק פופולרי במיוחד, הכיסוי נרתיק מספק הגנה טובה, נוחות שימוש והנאה מובטחת מהאייפד שלכם. נרתיק ספר לאייפד דור 2/3/4 מציע גישה מלאה לכל הכפתורים ויציאות של מכשיר האייפד שלכם. נרתיק ספר לאייפד עשוי מעור תעשייתי איכותי במיוחד.

נרתיק 360 לאייפד - נרתיק 360 הינו הנרתיק מגן הפופולרי ביותר בעולם לאייפד ולשאר הטאבלטים. נרתיק 360 לאייפד הוא נרתיק שהאייפד נכנס בתוכו והוא מאפשר עבודה ב360 מעלות עם האייפד, הנרתיק מאוד פונקציונלי, מאפשר עבודה נוחה למשחקים, מיילים, אפליקציות ועוד. בעזרת הנרתיק 360 תוכלו להעמיד את האייפד שלכם ב2 זוויות שונות, לעבוד בצורה אפקית ואנכית ולעבוד עם האייפד שלכם ככיסוי.

לקניית כיסויים, מגנים ונרתיקים לאייפד 4 לחצו כאן.

לקניית כיסויים, מגנים ונרתיקים לאייפד 3 לחצו כאן.

לקניית כיסויים, מגנים ונרתיקים לאייפד 2 לחצו כאן.

אפל אייפד מיני - Apple iPad Mini

לאחרונה שיחררה חברת אפל את האייפד מיני - iPad Mini האייפד מיני מגיע בגודל של 7.9 אינץ' וחברת אפל שיחררה את האייפד מיני ע"מ לתת מענה לטאבלטים אחרים בגודל דומה אשר תומכים במערכת ההפעלה אנדרואיד.

נרתיקים מומלצים לאייפד מיני:

OtterBox Defender - כיסוי מגן אוטרבוקס דיפנדר לאייפד מיני הינו מגן מסיבי ואיכותי לאייפד מיני Ipad Mini OtterBox Defender לאייפד מיני Ipad Mini מורכב ממספר שכבות שביחד נותנות הגנה מושלמת מנפילות. כיסוי מגן OtterBox Defender לאייפד מורכב מ3 שכבות : שכבת סיליקון חיצונית, שכבת פוליקרבונט פנימית וממברנה שמשמשת כמגן מסך מובנה ואיכותי. בנוסף אוטרבוקס דפנדר לאייפד מיני מגיע עם מעמד איכותי שמאפשר בצפות ולעבוד עם האייפד במספר זוויות לבחירתכם. נרתיק מגן אוטרבוקס דיפנדר הוא המגן האידיאלי להגנה על האייפד מיני שלכם.

Speck FitFolio - נרתיק כיסוי איכותי לאייפד מיני מבית חברת Speck ספק. נרתיק מגן Speck FitFolio לIpad Mini מאפשר להעמיד את האייפד מיני בזווית בקלות ומקנה הגנה בשילוב עם עיצוב מיוחד כמו שחברת Speck ידועה בו.

Skech Skechbook - נרתיק חדש של חברת Skech שיוצר במיוחד לאייפד מיני. הנרתיק מגן SkechBook נפתח כמו ספר, עשוי מחומרים איכותיים, ומה שמיוחד בו היא העובדה שהמשטח שלו מחוספס והוא מאפשר אין סוף זוויות להעמיד את האייפד מיני שלכם בו. כיסוי מגן Skech Skechbook הוא מוצר חדש ומוצלח לאייפד מיני Ipad Mini.

Skech Flipper - נרתיק Skech Flipper לאייפד מיני Ipad Mini הוא מוצר איכותי של חברת סקץ' Skech. נרתיק מגן Skech Flipper הינו מוצר איכותי, הוא מזכיר את ה סמארט קובר(כיסוי חכם) Smart Cover של חברת אפל, הוא מגיע עם עיצוב דק ויפה, אינו מעבה את האייפד מיני אך מציע הגנה טובה לאייפד מיני שלכם.

Smart Cover - סמארט קובר או בעברית כיסוי חכם הוא כיסוי לאייפד מיני שמתכבה ונדלק בעת הלבשת הכיסוי על האייפד מיני. מגן נרתיק לאייפד מיני מסוג "סמארט קובר" הינו פופולרי ונוח למשתמש.

נרתיק ספר לאייפד מיני- נרתיק ספר הינו נרתיק שמגן על האייפד מיני שלכם בצורה מעולה, נרתיק מגן ספר לאייפד מיני Ipad Mini מותאם לאייפד Mini ומאפשר לנו לעבוד ב2 זוויות שונות. נרתיק ספר לאייפד Ipad הינו נרתיק פופולרי במיוחד, הכיסוי נרתיק מספק הגנה טובה, נוחות שימוש והנאה מובטחת מהאייפד שלכם. נרתיק ספר לאייפד מיני מציע גישה מלאה לכל הכפתורים ויציאות של מכשיר האייפד מיני שלכם. נרתיק ספר לאייפד מיני Ipad Mini עשוי מעור תעשייתי איכותי במיוחד.

נרתיק 360 לאייפד מיני- נרתיק 360 הינו הנרתיק מגן הפופולרי ביותר בעולם לאייפד מיני ולשאר הטאבלטים. נרתיק 360 לאייפד מיני הוא נרתיק שהאייפד מיני נכנס בתוכו והוא מאפשר עבודה ב360 מעלות עם האייפד מיני Ipad Mini, הנרתיק מאוד פונקציונלי, מאפשר עבודה נוחה למשחקים, מיילים, אפליקציות ועוד. בעזרת הנרתיק 360 תוכלו להעמיד את האייפד מיני שלכם ב2 זוויות שונות, לעבוד בצורה אפקית ואנכית ולעבוד עם האייפד Mini שלכם ככיסוי.

לקניית כיסויים, מגנים ונרתיקים לאייפד מיני - Apple iPad Mini לחצו כאן.

סמסונג גלקסי טאב 7 - Samaung Galaxy Tab P1000

הסמסונג גלקסי טאב 7.0(דגם P1000) הוא טאבלט מהסדרה הראשונה של חברת סמסונג עם גודל מסך של 7 אינץ'.

נרתיקים מומלצים לגלקסי טאב 7 אינץ' :

נרתיק ספר לסמסונג גלקסי טאב 7- נרתיק ספר הינו נרתיק שמגן על הגלקסי טאב 7 שלכם בצורה מעולה, נרתיק מגן ספר לגלקסי טאב 7 מותאם לגלקסי טאב 7 ומאפשר לנו לעבוד ב2 זוויות שונות. נרתיק ספר לSamsung Galaxy Tab 7.0 הינו נרתיק פופולרי במיוחד, הכיסוי נרתיק מספק הגנה טובה, נוחות שימוש והנאה מובטחת מהסמסונג Galaxy Tab 7 שלכם. נרתיק ספר לגלקסי טאב 7 מציע גישה מלאה לכל הכפתורים ויציאות של מכשיר הגלקסי טאב 7 שלכם. נרתיק ספר לסמסונג גלקסי טאב Samsung Galaxy Tab 7 עשוי מעור תעשייתי איכותי במיוחד.

נרתיק 360 לגלקסי טאב 7- נרתיק 360 הינו הנרתיק מגן הפופולרי ביותר בעולם לגלקסי טאב 7 ולשאר הטאבלטים. נרתיק 360 לגלקסי טאב 7 אינץ' הוא נרתיק שהגלקסי טאב 7 נכנס בתוכו והוא מאפשר עבודה ב360 מעלות עם הגלקסי טאב 7 Galaxy Tab, הנרתיק מאוד פונקציונלי, מאפשר עבודה נוחה למשחקים, מיילים, אפליקציות ועוד. בעזרת הנרתיק 360 תוכלו להעמיד את הSamsung Galaxy Tab 7 inch שלכם ב2 זוויות שונות, לעבוד בצורה אפקית ואנכית ולעבוד עם הסמסונג גלקסי טאב 7 שלכם ככיסוי.

לקניית כיסויים, מגנים ונרתיקים לגלקסי טאב 7 לחצו כאן.

סמסונג גלקסי טאב 8.9 - Samsung Galaxy Tab 8.9 P7300/P7310

הסמסונג גלקסי טאב 8.9 הוא טאבלט מהסדרה הראשונה של חברת סמסונג עם גודל מסך של 8.9. הגלקסי טאב Samsung Galaxy Tab 8.9 יצא ב2 דגמים - P7300 ו P7310.

נרתיקים מומלצים לגלקסי טאב 8.9 אינץ' P7300/P7310

נרתיק ספר לסמסונג גלקסי טאב 8.9- נרתיק ספר הינו נרתיק שמגן על הגלקסי טאב 7 שלכם בצורה מעולה, נרתיק מגן ספר לגלקסי טאב 8.9 מותאם לגלקסי טאב 8.9 ומאפשר לנו לעבוד ב2 זוויות שונות. נרתיק ספר ל8.9 הינו נרתיק פופולרי במיוחד, הכיסוי נרתיק מספק הגנה טובה, נוחות שימוש והנאה מובטחת מהסמסונג Galaxy Tab 8.9 שלכם. נרתיק ספר לגלקסי טאב 8.9 מציע גישה מלאה לכל הכפתורים ויציאות של מכשיר הגלקסי טאב 8.9 שלכם. נרתיק ספר לסמסונג גלקסי טאב Samsung Galaxy Tab 8.9 עשוי מעור תעשייתי איכותי במיוחד.

נרתיק 360 לגלקסי טאב 8.9- נרתיק 360 הינו הנרתיק מגן הפופולרי ביותר בעולם לגלקסי טאב 8.9 ולשאר הטאבלטים. נרתיק 360 לגלקסי טאב 8.9 אינץ' הוא נרתיק שהגלקסי טאב 8.9 נכנס בתוכו והוא מאפשר עבודה ב360 מעלות עם הגלקסי טאב 8.9 Galaxy Tab, הנרתיק מאוד פונקציונלי, מאפשר עבודה נוחה למשחקים, מיילים, אפליקציות ועוד. בעזרת הנרתיק 360 תוכלו להעמיד את הSamsung Galaxy Tab 8.9 inch שלכם ב2 זוויות שונות, לעבוד בצורה אפקית ואנכית ולעבוד עם הסמסונג גלקסי טאב 8.9 שלכם ככיסוי.

לקניית כיסויים, מגנים ונרתיקים לגלקסי טאב 8.9 P7300/P7310 לחצו כאן.

סמסונג גלקסי טאב 10.1 - Samsung Galaxy Tab 10.1 P7500/P7510

סמסונג גלקסי טאב 10.1 הוא טאבלט מהסדרה הראשונה של חברת סמסונג עם גודל מסך של 10.1. הגלקסי טאב Samsung Galaxy Tab 10.1 יצא ב2 דגמים - P7500 ו P7510.

נרתיקים מומלצים לגלקסי טאב 10.1 P7500/P7510

נרתיק ספר לסמסונג גלקסי טאב 10.1- נרתיק ספר הינו נרתיק שמגן על הגלקסי טאב 10.1 שלכם בצורה מעולה, נרתיק מגן ספר לגלקסי טאב 10.1 מותאם לגלקסי טאב 10.1 ומאפשר לנו לעבוד ב2 זוויות שונות. נרתיק ספר לSamsung Galaxy Tab 10.1 הינו נרתיק פופולרי במיוחד, הכיסוי נרתיק מספק הגנה טובה, נוחות שימוש והנאה מובטחת מהסמסונג Galaxy Tab 10.1 שלכם. נרתיק ספר לגלקסי טאב 10.1 מציע גישה מלאה לכל הכפתורים ויציאות של מכשיר הגלקסי טאב 10.1 שלכם. נרתיק ספר לסמסונג גלקסי טאב Samsung Galaxy Tab 10.1 עשוי מעור תעשייתי איכותי במיוחד.

נרתיק 360 לגלקסי טאב 10.1- נרתיק 360 הינו הנרתיק מגן הפופולרי ביותר בעולם לגלקסי טאב 10.1 ולשאר הטאבלטים. נרתיק 360 לגלקסי טאב 10.1 אינץ' הוא נרתיק שהגלקסי טאב 10.1 נכנס בתוכו והוא מאפשר עבודה ב360 מעלות עם הגלקסי טאב 10.1 Galaxy Tab, הנרתיק מאוד פונקציונלי, מאפשר עבודה נוחה למשחקים, מיילים, אפליקציות ועוד. בעזרת הנרתיק 360 תוכלו להעמיד את הSamsung Galaxy Tab 10.1 inch שלכם ב2 זוויות שונות, לעבוד בצורה אפקית ואנכית ולעבוד עם הסמסונג גלקסי טאב 10.1 שלכם ככיסוי.

לקניית כיסויים, מגנים ונרתיקים לגלקסי טאב 10.1 P7500/P7510 לחצו כאן.

סמסונג גלקסי טאב 2 - 7 אינץ' - Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3100/P3110

סמסונג גלקסי טאב 2 7 הוא טאבלט מהסדרה החדשה של חברת סמסונג עם גודל מסך של 7 אינץ'. הגלקסי טאב Samsung Galaxy Tab 2 7 יצא ב2 דגמים - P3100 ו P3110.

נרתיקים מומלצים לגלקסי טאב 2 7.0 P3100/P3110

נרתיק ספר לסמסונג גלקסי טאב 2 - 7 נרתיק ספר הינו נרתיק שמגן על הגלקסי טאב 2 - 7 שלכם בצורה מעולה, נרתיק מגן ספר לגלקסי טאב 2 - 7 מותאם לגלקסי טאב 2 - 7 ומאפשר לנו לעבוד ב2 זוויות שונות. נרתיק ספר לSamsung Galaxy Tab 2 - 7 הינו נרתיק פופולרי במיוחד, הכיסוי נרתיק מספק הגנה טובה, נוחות שימוש והנאה מובטחת מהסמסונג Galaxy Tab 2 - 7 שלכם. נרתיק ספר לגלקסי טאב 2 - 7 מציע גישה מלאה לכל הכפתורים ויציאות של מכשיר הגלקסי טאב 2 - 7 שלכם. נרתיק ספר לסמסונג גלקסי טאב Samsung Galaxy Tab 2 - 7 עשוי מעור תעשייתי איכותי במיוחד.

נרתיק 360 לגלקסי טאב 2 - 7 - נרתיק 360 הינו הנרתיק מגן הפופולרי ביותר בעולם לגלקסי טאב 2 - 7 ולשאר הטאבלטים. נרתיק 360 לגלקסי טאב 2 - 7 אינץ' הוא נרתיק שהגלקסי טאב 2 - 7 נכנס בתוכו והוא מאפשר עבודה ב360 מעלות עם הגלקסי טאב 2 - 7 Galaxy Tab, הנרתיק מאוד פונקציונלי, מאפשר עבודה נוחה למשחקים, מיילים, אפליקציות ועוד. בעזרת הנרתיק 360 תוכלו להעמיד את הSamsung Galaxy Tab 2 - 7 inch שלכם ב2 זוויות שונות, לעבוד בצורה אפקית ואנכית ולעבוד עם הסמסונג גלקסי טאב 2 - 7 שלכם ככיסוי.

לקניית כיסויים, מגנים ונרתיקים לגלקסי טאב 2 7.0 P3100/P3110 לחצו כאן.

סמסונג גלקסי טאב 2 - 10.1 אינץ' - Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P5100/P5110

סמסונג גלקסי טאב 2 10.1 אינץ' הוא טאבלט מהסדרה החדשה של חברת סמסונג עם גודל מסך של 10.1. אינץ'. הגלקסי טאב 2 10.1 Samsung Galaxy Tab יצא ב2 דגמים - P5100 וP5110.

נרתיקים מומלצים לגלקסי טאב 2 10.1 P5100/P5110

נרתיק ספר לסמסונג גלקסי טאב 2 - 10.1 נרתיק ספר הינו נרתיק שמגן על הגלקסי טאב 2 - 10.1 שלכם בצורה מעולה, נרתיק מגן ספר לגלקסי טאב 2 - 10.1מותאם לגלקסי טאב 2 - 10.1 ומאפשר לנו לעבוד ב2 זוויות שונות. נרתיק ספר לSamsung Galaxy Tab 2 - 10.1 הינו נרתיק פופולרי במיוחד, הכיסוי נרתיק מספק הגנה טובה, נוחות שימוש והנאה מובטחת מהסמסונג Galaxy Tab 2 - 10.1 שלכם. נרתיק ספר לגלקסי טאב 2 - 10.1 מציע גישה מלאה לכל הכפתורים ויציאות של מכשיר הגלקסי טאב 2 - 10.1 שלכם. נרתיק ספר לסמסונג גלקסי טאב Samsung Galaxy Tab 2 - 10.1 עשוי מעור תעשייתי איכותי במיוחד.

נרתיק 360 לגלקסי טאב 2 - 10.1 - נרתיק 360 הינו הנרתיק מגן הפופולרי ביותר בעולם לגלקסי טאב 2 - 10.1 ולשאר הטאבלטים. נרתיק 360 לגלקסי טאב 2 - 10.1 אינץ' הוא נרתיק שהגלקסי טאב 2 - 10.1 נכנס בתוכו והוא מאפשר עבודה ב360 מעלות עם הגלקסי טאב 2 - 10.1 Galaxy Tab, הנרתיק מאוד פונקציונלי, מאפשר עבודה נוחה למשחקים, מיילים, אפליקציות ועוד. בעזרת הנרתיק 360 תוכלו להעמיד את הSamsung Galaxy Tab 2 - 10.1 inch שלכם ב2 זוויות שונות, לעבוד בצורה אפקית ואנכית ולעבוד עם הסמסונג גלקסי טאב 2 - 10.1 שלכם ככיסוי.

לקניית כיסויים, מגנים ונרתיקים לגלקסי טאב 2 10.1 P5100/P5110 לחצו כאן.

מוטורולה זום - Motorola Xoom MZ601/MZ604

מוטרולה זום הוא טאבלט מהסדרה הראשונה של מוטורולה זום עם גודל מסך של 10.1 אינץ'. מוטורורלה זום Motorola Xoom יצא ב2 דגמים - MZ601 וMZ604.

נרתיקים מומלצים למוטורולה זום Motorola Xoom :

נרתיק ספר למוטורולה זום- נרתיק ספר הינו נרתיק שמגן על המוטורולה זום שלכם בצורה מעולה, נרתיק מגן ספר למוטורולה זום מותאם למוטורולה זום ומאפשר לנו לעבוד ב2 זוויות שונות. נרתיק ספר למוטורולה זום Motorola Xoom הינו נרתיק פופולרי במיוחד, הכיסוי נרתיק מספק הגנה טובה, נוחות שימוש והנאה מובטחת מMotorola Xoom שלכם. נרתיק ספר למוטורולה Xoom מציע גישה מלאה לכל הכפתורים ויציאות של מכשיר הזום שלכם. נרתיק ספר למוטורולה זום Motorola Xoom עשוי מעור תעשייתי איכותי במיוחד.

נרתיק 360 למוטורולה זום- נרתיק 360 הינו הנרתיק מגן הפופולרי ביותר בעולם למוטורולה זום ולשאר הטאבלטים. נרתיק 360 למוטורולה זום Motorola Xoom הוא נרתיק שמוטורולה Xoom נכנס בתוכו והוא מאפשר עבודה ב360 מעלות עם המוטורולה זום, הנרתיק מאוד פונקציונלי, מאפשר עבודה נוחה למשחקים, מיילים, אפליקציות ועוד. בעזרת הנרתיק 360 תוכלו להעמיד את הזום שלכם ב2 זוויות שונות, לעבוד בצורה אפקית ואנכית ולעבוד עם הMotorola זום שלכם ככיסוי.

לקניית כיסויים, מגנים ונרתיקים למוטורולה זום - Motorola Xoom MZ601/MZ604 לחצו כאן.

מוטורולה זום 2 - Motorola Xoom 2 MZ616/MZ615

מוטרולה זום 2 הוא הטאלבט החדש ביותר של חברת מוטורולה והוא מגיע עם גודל מסך של 10.1 אינץ'. מוטורורלה זום Motorola Xoom 2 יצא ב2 דגמים - MZ615 וMZ616.

נרתיקים מומלצים למוטורולה זום 2 Motorola Xoom :

נרתיק ספר למוטרולה זום 2 - נרתיק ספר הינו נרתיק שמגן על המוטרולה זום 2 שלכם בצורה מעולה, נרתיק מגן ספר למוטרולה זום 2 מותאם למוטורולה זום 2 Motorola Xoom ומאפשר לנו לעבוד ב2 זוויות שונות. נרתיק ספר למוטורולה זום 2 Motorola Xoom הינו נרתיק פופולרי במיוחד, הכיסוי נרתיק מספק הגנה טובה, נוחות שימוש והנאה מובטחת מהמוטורולה Xoom 2 שלכם. נרתיק ספר לMotorola זום 2 מציע גישה מלאה לכל הכפתורים ויציאות של מכשיר המוטורולה זום 2 Motorola Xoom שלכם. נרתיק ספר למוטורולה זום 2 Motorola Xoom עשוי מעור תעשייתי איכותי במיוחד.

נרתיק 360 למוטרולה זום 2- נרתיק 360 הינו הנרתיק מגן הפופולרי ביותר בעולם למוטרולה זום 2 ולשאר הטאבלטים. נרתיק 360 למוטורולה זום 2 Motorola Xoom הוא נרתיק שהמוטורולה Xoom 2 נכנס בתוכו והוא מאפשר עבודה ב360 מעלות עם הMotorola זום 2, הנרתיק מאוד פונקציונלי, מאפשר עבודה נוחה למשחקים, מיילים, אפליקציות ועוד. בעזרת הנרתיק 360 תוכלו להעמיד את הזום 2 שלכם ב2 זוויות שונות, לעבוד בצורה אפקית ואנכית ולעבוד עם המוטורולה זום 2 שלכם ככיסוי.

לקניית כיסויים, מגנים ונרתיקים למוטורולה זום 2 Motorola Xoom לחצו כאן.

אסוס טרנספורמר Asus Transformer TF101

אסוס טרנספורמר דגם Asus Transformer TF101 הוא הטאבלט הראשון שהוציאה חברת אסוס.

נרתיקים מומלצים לTF101:

נרתיק ספר לאסוס טרנספורמר TF101- נרתיק ספר הינו נרתיק שמגן על האסוס טרנספורמר TF101 שלכם בצורה מעולה, נרתיק מגן ספר לAsus Transformer TF101 מותאם לאסוס TF101 ומאפשר לנו לעבוד ב2 זוויות שונות. נרתיק ספר לASUS TF101 הינו נרתיק פופולרי במיוחד, הכיסוי נרתיק מספק הגנה טובה, נוחות שימוש והנאה מובטחת מהאסוס טרנספורמר Asus Transformer TF101 שלכם. נרתיק ספר לאסוס טרנספורמר Asus Transformer TF101 מציע גישה מלאה לכל הכפתורים ויציאות של מכשיר TF101 שלכם. נרתיק ספר לאסוס טרנספורמר Asus Transformer TF101 עשוי מעור תעשייתי איכותי במיוחד.

נרתיק 360 לאסוס טרנספורמר TF101- נרתיק 360 הינו הנרתיק מגן הפופולרי ביותר בעולם לאסוס טרנספורמר TF101 ולשאר הטאבלטים. נרתיק 360 לאסוס טרנספורמר Asus Transformer TF101 הוא נרתיק שהאסוס TF101 נכנס בתוכו והוא מאפשר עבודה ב360 מעלות עם הASUS TF101, הנרתיק מאוד פונקציונלי, מאפשר עבודה נוחה למשחקים, מיילים, אפליקציות ועוד. בעזרת הנרתיק 360 תוכלו להעמיד את האסוס טרנספורמר Asus Transformer TF101 שלכם ב2 זוויות שונות, לעבוד בצורה אפקית ואנכית ולעבוד עם הטרנספורמר TF101 שלכם ככיסוי.

לקניית כיסויים, מגנים ונרתיקים לאסוס טרנספורמר Asus Transformer TF101 לחצו כאן.

אסוס טרנספורמר Asus Transformer TF201

אסוס טרנספורמר דגם Asus Transformer TF201 הוא הטאבלט השני שהוציאה חברת אסוס.

נרתיקים מומלצים לTF201:

נרתיק ספר לאסוס טרנספורמר TF201- נרתיק ספר הינו נרתיק שמגן על האסוס טרנספורמר TF201 שלכם בצורה מעולה, נרתיק מגן ספר לAsus Transformer TF201 מותאם לאסוס TF201 ומאפשר לנו לעבוד ב2 זוויות שונות. נרתיק ספר לASUS TF201 הינו נרתיק פופולרי במיוחד, הכיסוי נרתיק מספק הגנה טובה, נוחות שימוש והנאה מובטחת מהאסוס טרנספורמר Asus Transformer TF201 שלכם. נרתיק ספר לאסוס טרנספורמר Asus Transformer TF201 מציע גישה מלאה לכל הכפתורים ויציאות של מכשיר TF201 שלכם. נרתיק ספר לאסוס טרנספורמר Asus Transformer TF201 עשוי מעור תעשייתי איכותי במיוחד.

נרתיק 360 לאסוס טרנספורמר TF201- נרתיק 360 הינו הנרתיק מגן הפופולרי ביותר בעולם לאסוס טרנספורמר TF201 ולשאר הטאבלטים. נרתיק 360 לאסוס טרנספורמר Asus Transformer TF201 הוא נרתיק שהאסוס TF201 נכנס בתוכו והוא מאפשר עבודה ב360 מעלות עם הASUS TF201, הנרתיק מאוד פונקציונלי, מאפשר עבודה נוחה למשחקים, מיילים, אפליקציות ועוד. בעזרת הנרתיק 360 תוכלו להעמיד את האסוס טרנספורמר Asus Transformer TF201 שלכם ב2 זוויות שונות, לעבוד בצורה אפקית ואנכית ולעבוד עם הטרנספורמר TF201 שלכם ככיסוי.

לקניית כיסויים, מגנים ונרתיקים לאסוס טרנספורמר פריים Asus Transformer Prime TF201 לחצו כאן.

אסוס טרנספורמר Asus Transformer TF300

אסוס טרנספורמר דגם Asus Transformer TF300 הוא הטאבלט השלישי שהוציאה חברת אסוס.

נרתיקים מומלצים לTF300:

נרתיק ספר לאסוס טרנספורמר TF300- נרתיק ספר הינו נרתיק שמגן על האסוס טרנספורמר TF300 שלכם בצורה מעולה, נרתיק מגן ספר לAsus Transformer TF300 מותאם לאסוס TF300 ומאפשר לנו לעבוד ב2 זוויות שונות. נרתיק ספר לASUS TF300 הינו נרתיק פופולרי במיוחד, הכיסוי נרתיק מספק הגנה טובה, נוחות שימוש והנאה מובטחת מהאסוס טרנספורמר Asus Transformer TF300 שלכם. נרתיק ספר לאסוס טרנספורמר Asus Transformer TF300 מציע גישה מלאה לכל הכפתורים ויציאות של מכשיר TF300 שלכם. נרתיק ספר לאסוס טרנספורמר Asus Transformer TF300 עשוי מעור תעשייתי איכותי במיוחד.

נרתיק 360 לאסוס טרנספורמר TF300- נרתיק 360 הינו הנרתיק מגן הפופולרי ביותר בעולם לאסוס טרנספורמר TF300 ולשאר הטאבלטים. נרתיק 360 לאסוס טרנספורמר Asus Transformer TF300 הוא נרתיק שהאסוס TF300 נכנס בתוכו והוא מאפשר עבודה ב360 מעלות עם הASUS TF300, הנרתיק מאוד פונקציונלי, מאפשר עבודה נוחה למשחקים, מיילים, אפליקציות ועוד. בעזרת הנרתיק 360 תוכלו להעמיד את האסוס טרנספורמר Asus Transformer TF300 שלכם ב2 זוויות שונות, לעבוד בצורה אפקית ואנכית ולעבוד עם הטרנספורמר TF300 שלכם ככיסוי.

לקניית כיסויים, מגנים ונרתיקים לאסוס טרנספורמר פריים Asus Transformer Prime TF300 לחצו כאן.

אסוס טרנספורמר פריים Asus Transformer Prime TF700

אסוס טרנספורמר פריים דגם Asus Transformer Prime TF700 הוא הטאבלט הרביעי שהוציאה חברת אסוס.

נרתיקים מומלצים לTF700:

נרתיק ספר לאסוס טרנספורמר TF700- נרתיק ספר הינו נרתיק שמגן על האסוס טרנספורמר TF700 שלכם בצורה מעולה, נרתיק מגן ספר לAsus Transformer TF700 מותאם לאסוס TF700 ומאפשר לנו לעבוד ב2 זוויות שונות. נרתיק ספר לASUS TF700 הינו נרתיק פופולרי במיוחד, הכיסוי נרתיק מספק הגנה טובה, נוחות שימוש והנאה מובטחת מהאסוס טרנספורמר Asus Transformer TF700 שלכם. נרתיק ספר לאסוס טרנספורמר Asus Transformer TF700 מציע גישה מלאה לכל הכפתורים ויציאות של מכשיר TF700 שלכם. נרתיק ספר לאסוס טרנספורמר Asus Transformer TF700 עשוי מעור תעשייתי איכותי במיוחד.

נרתיק 360 לאסוס טרנספורמר TF700- נרתיק 360 הינו הנרתיק מגן הפופולרי ביותר בעולם לאסוס טרנספורמר TF700 ולשאר הטאבלטים. נרתיק 360 לאסוס טרנספורמר Asus Transformer TF700 הוא נרתיק שהאסוס TF700 נכנס בתוכו והוא מאפשר עבודה ב360 מעלות עם הASUS TF700, הנרתיק מאוד פונקציונלי, מאפשר עבודה נוחה למשחקים, מיילים, אפליקציות ועוד. בעזרת הנרתיק 360 תוכלו להעמיד את האסוס טרנספורמר Asus Transformer TF700 שלכם ב2 זוויות שונות, לעבוד בצורה אפקית ואנכית ולעבוד עם הטרנספורמר TF700 שלכם ככיסוי.

לקניית כיסויים, מגנים ונרתיקים לאסוס טרנספורמר פריים Asus Transformer Prime TF700 לחצו כאן.

אסוס ויוו טאב Asus VivoTab RT TF600T

אסוס ויוו טאב דגם Asus VivoTab RT TF600T הוא הטאבלט החמישי שהוציאה חברת אסוס. הטאבלט אסוס ויוו טאב דגם Asus VivoTab RT TF600T של חברת אסוס Asus בעל מערכת הפעלה של ווינדוס פון Windows Phone 8, בניגוד לדגמים הקודמים(סדרת טרנספורמר) התומכים במערכת ההפעלה אנדרואיד Android

נרתיקים מומלצים לאסוס ויוו טאב Asus VivoTab RT TF600T:

נרתיק ספר לאסוס ויוו טאב Asus VivoTab RT TF600T- נרתיק ספר הינו נרתיק שמגן על הAsus VivoTab RT TF600T שלכם בצורה מעולה, נרתיק מגן ספר לAsus VivoTab RT TF600T מותאם לאסוס ויוו טאב TF600T ומאפשר לנו לעבוד ב2 זוויות שונות. נרתיק ספר לאסוס ויוו טאב TF600T הינו נרתיק פופולרי במיוחד, הכיסוי נרתיק מספק הגנה טובה, נוחות שימוש והנאה מובטחת מהאסוס ויוו טאב TF600T שלכם. נרתיק ספר לאסוס ויוו טאב TF600T מציע גישה מלאה לכל הכפתורים ויציאות של מכשיר האסוס ויוו טאב TF600T שלכם. נרתיק ספר לאסוס ויוו טאב TF600T עשוי מעור תעשייתי איכותי במיוחד.

נרתיק 360 לאסוס ויוו טאב Asus VivoTab RT TF600T- נרתיק 360 הינו הנרתיק מגן הפופולרי ביותר בעולם לאסוס ויוו טאב TF600T ולשאר הטאבלטים. נרתיק 360 לאסוס ויוו טאב TF600T הוא נרתיק שהאסוס ויוו טאב TF600T נכנס בתוכו והוא מאפשר עבודה ב360 מעלות עם האסוס ויוו טאב TF600T, הנרתיק מאוד פונקציונלי, מאפשר עבודה נוחה למשחקים, מיילים, אפליקציות ועוד. בעזרת הנרתיק 360 תוכלו להעמיד את האסוס ויוו טאב TF600T שלכם ב2 זוויות שונות, לעבוד בצורה אפקית ואנכית ולעבוד עם האסוס ויוו טאב TF600T שלכם ככיסוי.

לקניית כיסויים, מגנים ונרתיקים לאסוס ויוו טאב Asus VivoTab RT TF600T לחצו כאן.

אייסר A200 - Acer

אייסר דגם A200 - Acer הוא הטאבלט השני שהוציאה חברת אייסר.

נרתיקים מומלצים לA200:

נרתיק ספר לAcer A200- נרתיק ספר הינו נרתיק שמגן על הAcer A200 שלכם בצורה מעולה, נרתיק מגן ספר לAcer A200 מותאם לAcer A200 ומאפשר לנו לעבוד ב2 זוויות שונות. נרתיק ספר לאייסר Acer A200 הינו נרתיק פופולרי במיוחד, הכיסוי נרתיק מספק הגנה טובה, נוחות שימוש והנאה מובטחת מהAcer A200 שלכם. נרתיק ספר לAcer A200 מציע גישה מלאה לכל הכפתורים ויציאות של מכשיר הAcer A200 שלכם. נרתיק ספר לאייסר Acer A200 עשוי מעור תעשייתי איכותי במיוחד.

נרתיק 360 לAcer A200 - נרתיק 360 הינו הנרתיק מגן הפופולרי ביותר בעולם לאייסר Acer A200 ולשאר הטאבלטים. נרתיק 360 לAcer A200 הוא נרתיק שהAcer A200 נכנס בתוכו והוא מאפשר עבודה ב360 מעלות עם האייסר Acer A200, הנרתיק מאוד פונקציונלי, מאפשר עבודה נוחה למשחקים, מיילים, אפליקציות ועוד. בעזרת הנרתיק 360 תוכלו להעמיד את האייסר Acer A200 שלכם ב2 זוויות שונות, לעבוד בצורה אפקית ואנכית ולעבוד עם הAcer A200 שלכם ככיסוי.

לקניית כיסויים, מגנים ונרתיקים לאייסר A200/A500/A501/A510/A700 לחצו כאן.

אייסר A500/A501 - Acer

אייסר דגם A500/A501 - Acer דגמי הטאבלטים מהסדרה השלישית שהוציאה חברת אייסר. אייסר A500 אינו תומך ב3G לעומת האייסר A501.

נרתיקים מומלצים ל - A500/A501:

נרתיק ספר לAcer A500/A501- נרתיק ספר הינו נרתיק שמגן על הAcer A500/A501 שלכם בצורה מעולה, נרתיק מגן ספר לAcer A500/A501 מותאם לAcer A500/A501 ומאפשר לנו לעבוד ב2 זוויות שונות. נרתיק ספר לאייסר Acer A500/A501 הינו נרתיק פופולרי במיוחד, הכיסוי נרתיק מספק הגנה טובה, נוחות שימוש והנאה מובטחת מהAcer A500/A501 שלכם. נרתיק ספר לAcer A500/A501 מציע גישה מלאה לכל הכפתורים ויציאות של מכשיר הAcer A500/A501 שלכם. נרתיק ספר לאייסר Acer A500/A501 עשוי מעור תעשייתי איכותי במיוחד.

נרתיק 360 לAcer A500/A501 - נרתיק 360 הינו הנרתיק מגן הפופולרי ביותר בעולם לאייסר Acer A500/A501 ולשאר הטאבלטים. נרתיק 360 לAcer A500/A501 הוא נרתיק שהAcer A500/A501 נכנס בתוכו והוא מאפשר עבודה ב360 מעלות עם האייסר Acer A500/A501, הנרתיק מאוד פונקציונלי, מאפשר עבודה נוחה למשחקים, מיילים, אפליקציות ועוד. בעזרת הנרתיק 360 תוכלו להעמיד את האייסר Acer A500/A501 שלכם ב2 זוויות שונות, לעבוד בצורה אפקית ואנכית ולעבוד עם הAcer A500/A501 שלכם ככיסוי.

לקניית כיסויים, מגנים ונרתיקים לאייסר A200/A500/A501/A510/A700 לחצו כאן.

אייסר A510/A700 - Acer

אייסר דגם A510/A700 - Acer דגמי הטאבלטים מהסדרה הרביעית שהוציאה חברת אייסר. אייסר A700 מגיע עם רזולוציית מסך גבוהה יותר מזו של Acer A700 ומעבד גרפי חזק ומתקדם יותר.

נרתיקים מומלצים ל - A510/A700:

נרתיק ספר לAcer A510/A700- נרתיק ספר הינו נרתיק שמגן על הAcer AA510/A700 שלכם בצורה מעולה, נרתיק מגן ספר לAcer A510/A700 מותאם לAcer A510/A700 ומאפשר לנו לעבוד ב2 זוויות שונות. נרתיק ספר לאייסר Acer A510/A700 הינו נרתיק פופולרי במיוחד, הכיסוי נרתיק מספק הגנה טובה, נוחות שימוש והנאה מובטחת מהAcer A510/A700 שלכם. נרתיק ספר לAcer A510/A700 מציע גישה מלאה לכל הכפתורים ויציאות של מכשיר הAcer A510/A700 שלכם. נרתיק ספר לאייסר Acer A510/A700 עשוי מעור תעשייתי איכותי במיוחד.

נרתיק 360 לAcer A510/A700 - נרתיק 360 הינו הנרתיק מגן הפופולרי ביותר בעולם לאייסר Acer A510/A700 ולשאר הטאבלטים. נרתיק 360 לAcer A510/A700 הוא נרתיק שהAcer A500/A501 נכנס בתוכו והוא מאפשר עבודה ב360 מעלות עם האייסר Acer A510/A700, הנרתיק מאוד פונקציונלי, מאפשר עבודה נוחה למשחקים, מיילים, אפליקציות ועוד. בעזרת הנרתיק 360 תוכלו להעמיד את האייסר Acer A510/A700 שלכם ב2 זוויות שונות, לעבוד בצורה אפקית ואנכית ולעבוד עם הAcer A510/A700 שלכם ככיסוי.

לקניית כיסויים, מגנים ונרתיקים לאייסר A200/A500/A501/A510/A700 לחצו כאן.

מגני מסך לטאבלטים:

למגן המסך לטאבלט(ולסמארטפון) יש 2 תפקידים עיקריים, התפקיד הראשון של המגן מסך לטאבלטים הוא להגן על מסך הטאבלט שלנו משריטות. טאבלטים שיהיה ללא מגן מסך ועם שריטות על מסך הטאבלט יאבדו מהשווי שלהם כאשר נרצה למכור אותם, וחווית השימוש האישית שלנו כמשתמשים לא תהיה אותו דבר כאשר יהיו שריטות בולטות על מסך הטאבלט. השימוש השני של המגן מסך הוא הגנה מנפילות, מגן מסך לטאבלט יכול למנוע או לפחות למזער את הנזק לטאבלט שלנו כאשר הוא נופל.

קיימים 2 מגיני מסך עיקריים לטאבלטים:

 • מגן מסך מבריק (רגיל) : מגן מסך מבריק הוא מגן מסך חלק אשר תחושתו אינו מורגשת כאשר אנו מתקינים אותו על הטאבלט.
 • מגן מסך מאט (אנטי גלייר) : מגן מסך מאט הוא מגן מסך מחוספס יותר מהמגן מסך הרגיל, הוא מונע טביעות אצבעות יותר מהמגן מסך המבריק, התחושה של המגן מסך מאט לטאבלט הינה תחושה מחוספסת יותר והוא מכהה במעט את המסך.

תוכלו למצוא מגיני מסך לטאבלטים הנ"ל :

 • מגן מסך לאייפד 1
 • מגן מסך לאייפד 2
 • מגן מסך לאייפד 3
 • מגן מסך לאייפד 4
 • מגן מסך לאייפד מיני
 • מגן מסך לגלקסי טאב 7
 • מגן מסך לגלקסי טאב 8.9
 • מגן מסך לגלקסי טאב 10.1
 • מגן מסך לגלקסי טאב 2 7
 • מגן מסך לגלקסי טאב 2 10.1
 • מגן מסך למוטורולה זום
 • מגן מסך למוטורולה זום 2
 • מגן מסך לאסוס TF101
 • מגן מסך לאסוס TF201
 • מגן מסך לאסוס TF300
 • מגן מסך לאסוס TF700
 • מגן מסך לאסוס TF101
 • מגן מסך לאסוס TF600T
 • מגן מסך לאייסר A200
 • מגן מסך לאייסר A500/A501
 • מגן מסך לאייסר A510/A700
 • מגן מסך לאסוס ויוו טאב TF600T

לקניית מגני מסך לחצו כאן.

תושבת אוניברסלית לטאבלטים לרכב:

תושבת אוניברסלית לטאבלטים מהפשרת לנו להנות מהטאבלט שלנו כאשר אנחנו משתמשים בו ברכב, התושבת לטאבלטים מתאימה לכל טאבלט מגודל של 7 אינץ' ועד 14 אינץ'(מתאים לכל הטאבלטים הקיימים בשוק). נוכל להשתמש האפליקציות ניווט כמו Waze בשימוש עם מסך רחב של הטאבלט ולעשות שימושים בטאבלט כאשר הוא יציב מקובע לשמשה.

עוד סוג של תושבת לטאבלט היא תושבת לטאבלט המתחברת למושב האחורי ברכב ומשמשת לצפייה בסדרים ובסדרות וכן לשימוש באפליקציות, תושבת אחורית לטאבלט תהיה פתרון נהדר להורים שרוצים לתת תעסוקה לילדים שלהם בזמן נסיעה.

לקניית תושבות לטאבלטים לחצו כאן.

עט מגע לטאבלט:

עט מגע או בשמו המלא עט סטיילוס Stylus הוא גאדג'ט שמוסיף לחויית השימוש בטאבלט שלנו. באמצעות העט מגע נוכל להשתמש באפליקציות, לשחק משחקים וגם לצייר בחדות ובדיוק יותר באפליקציוק ייעודיות. קיימים מס' עטי מגע בשוק, עטים פשוטים ועטים של חברות ממותגות. עטי המגע המובילים בשוק הם עטי המגע של חברות Stylus ושל חברת Griffin.

לקניית עט מגע סטיילוס בצבע שחור לחצו כאן.

לקניית עט מגע סטיילוס בצבע כסוף לחצו כאן.

לקניית עט מגע לטאבלטים לחצו כאן.

לקניית עט מגע דק לטאבלטים לחצו כאן.

רמקולים:

רמקול הוא תוסף נהדר לטאבלט, החברה המובילה לייצור רמקולים היא חברת X-Mini. הדגם הפופולרי ביותר של חברת X Mini הוא Rave המציג יכולות סטריאופוניות גבוהות במיוחד ומתחבר עם חיבור סטנדרטי של 3.5, כלומר הרמקול X Mini Rave מתאים לכל טאבלט.

לקניית רמקולים של X-Mini לחצו כאן.

Scroll Top