זה להיט
שד' ירושלים 47 רמת גן. טל': 073-7442211
שעות פתיחה: ימים א' - ה' 19:30 - 10:00 יום ו' 14:00 - 9:00
חדש! דברו איתנו בוואצאפ 058-4405066

כיסויים לאייפון 5, נרתיקים ומגנים - סקירה מפורטת, השוואת דגמים • זה להיט

מחפשים נרתיק מגן או כיסוי לאייפון 5? הסקירה הזאת בשבילכם

האייפון 5 הושק רק לאחרונה וכבר עכשיו ניתן להשיג כיסויים לאייפון 5. האייפון 5 מציג מסך בגודל 4 אינץ', בניגוד לקודמיו אייפון 4 ואייפון 4S שגודל המסך שלהם היה 3.5 אינץ' בלבד.

לקניית כיסויים, מגנים ונרתיקים לאייפון 5 לחצו כאן.

למה בעצם צריך לקנות כיסוי לאייפון 5?

האייפון 5 הוא מכשיר מתקדם ויקר, ע"מ לתת לו את ההגנה הטובה ביותר ולהימנע מהחלפת מסך יקרה ומיותרת שיכולה להגיע בזמן ההשקה לאיזור ה 1500 - 1000 ש"ח להחלפת מסך,במידה ובכלל יש מסכים זמינים במעבדות להחלפה. מומלץ לקנות מגן איכותי לאייפון 5 שיגן עליו מפני מכות גם על המסך וגם כיסוי שייתן הגנה היקפית על כל המכשיר.

איזה כיסויים מומלץ לקנות?

מומלץ לקנות כיסוי לאייפון 5 של אחת החברות המובילות שמייצרות כיסויים לאייפון 5, נציין כאן את החברות המובילות בתחום ואת הכיסויים המומלצים שלהם לאייפון 5.

OtterBox / אוטרבוקס

חברת OtterBox ידועה כחברה שמייצרת כיסויים איכותיים שמגנים בצורה מושלמת על האייפון 5. כיסוי לאייפון 5 של חברת אוטרבוקס יבטיח לכם שקט וביטחון במידה ומכשיר האייפון 5 שלכם יפול הכיסוי יספוג את המכה ויגן על האייפון שלכם.

הכיסויים הבולטים של חברת OtterBox / אוטרבוקס לאייפון iphone 5 :

OtterBox Defender / אוטרבוקס דיפנדר לאייפון 5

המגן הטוב ביותר לאייפון 5, כיסוי שמעניק הגנה מקסימלית. OtterBox Defender לאייפון 5 מורכב מ 3 שכבות: שכבבה ראשונה של פוליקרבונט קשיח ואיכותי, שכבה שנייה של סיליקון איכותי ושכבה שלישית של האוטרבוקס דיפנדר לאייפון 5 מורכבת ממברנה איכותית, שמשמשת בעצם כמגן מסך מובנה ואיכותי. בנוסף המגן מגיע בנפרד עם תופסן לחגורה שהוא אופצינלי. כיסוי OtterBox Defender לאייפון 5 מיועד לאנשי שטח ולמי שרוצה לתת הגנה היקפית למכשיר האייפון 5 שלו.

לקניית אוטרבוקס דיפנדר לאייפון 5 בצבע שחור.

לקניית אוטרבוקס דיפנדר לאייפון 5 בצבע לבן.

לקניית אוטרבוקס דיפנדר לאייפון 5 בצבע כחול.

OtterBox Commuter / אוטרבוקס קומיוטר לאייפון 5

מגן ה OtterBox Commuter נחשב למגן הפופולרי ביותר של חברת אוטרבוקס לאייפון 5. כיסוי אוטרבוקס קומיוטר לאייפון 5 מורכב מ2 שכבות: שכבה ראשונה של פוליקרבונט ושכבה שנייה של סיליקון, השילוב של שניהם נותן הגנה נהדרת לאייפון 5. כיסוי האוטרבוקס קומיוטר לאייפון 5 הוא מגן אידיאלי לרוב בעלי האייפון 5, הוא זמין במגוון רחב של צבעים וה OtterBox Commuter מותאם בצורה מושלמת לאייפון 5. בנוסף כיסוי אוטרבוקס קומיוטר לאייפון 5 מגיע עם מגן מסך איכותי של חברת אוטרבוקס.

לקניית אוטרבוקס קומיוטר לאייפון 5 בצבע שחור.

לקניית אוטרבוקס קומיוטר לאייפון 5 בצבע לבן.

לקניית אוטרבוקס קומיוטר לאייפון 5 בצבע ורוד.

OtterBox PreFix / אוטרבוקס פריפיקס לאייפון 5

מגן ה OtterBox PreFix הוא כיסוי חדש מבית אוטרבוקס שיוצר במיוחד לאייפון 5. כיסוי OtterBox PreFix לאייפון 5 עשוי משכבה אחת מובנית של פוליקרובנט וסיליקון ביחד. כיסוי אוטרבוקס פריפיקס מיועד למי שמחפש הגנה איכותית לאייפון 5 ומגן יחסית זול מבית חברת OtterBox.

לקניית אוטרבוקס פריפיקס לאייפון 5 בצבע שחור - אפור.

Case Mate / קייס מייט

חברת Case Mate ידועה כחברה מובילה בתחום שמייצרת מגוון רחב של כיסויים לאייפון 5 ולשאר הסמארטפונים. לחברת קייס מייט יש מספר כיסויים פופולריים במיוחד, ובנוסף הם מציגים עם כל דגם חדש של אייפון, דגמים חדשים של כיסויים. גם לאייפון 5 חברת Case Mate השיגה ליין של מגנים ייחודיים.

הכיסויים הבולטים של חברת Case Mate / קייס מייט לאייפון iphone 5 :

Case Mate Tough / קייס מייט טאף לאייפון 5

נחשב למגן הדגל של קייס מייט. Case Mate Tough לאייפון 5 יצא במהדורה מחודשת ויוקרתית. קייס מייט טאף לאייפון 5 מציג קונספט חדש של המגן שמציע הפעם שכבת פוליקרבונט ושכבה של באמפר מסיליקון שמרכיבים ביחד את אחד המגנים האיכותיים ביותר לאייפון 5. כיסוי Case Mate לאייפון 5 מציג הפעם עיצוב חדשני וזמין לרכישה בשלל צבעים

לקניית קייס מייט טאף לאייפון 5 בצבע שחור.

Case Mate Barely There / קייס מייט ברלי דייר לאייפון 5

כיסוי Case Mate Barely There הוא מגן פופולרי מבית קייס מייט לאייפון 5. מגן קייס מייט ברלי דייר לאייפון 5 הוא שכבה בודדת של פוליקרבונט לאייפון 5. מגן Case Mate Barely There מציג מגן סקסי שאינו פוגע ביופי מכשיר האייפון 5 וזמין לרכישה בשלל צבעים.

לקניית קייס מייט ברלי דר לאייפון 5 בצבע לבן.

Case Mate Tough Xtream / קייס מייט טאף אקסטרים לאייפון 5

כיסוי Case Mate Tough Xtream לאייפון 5 הוא מגן חדש מבית קייס מייט. מגן קייס מייט טאף אקסטרים לאייפון 5 הוא המגן המסיבי שחברת Case Mate מציעה לאייפון 5, הוא יחליף את מגן הPhantom והTank בקטגוריית הכיסויים המסיביים. מגן Case Mate Tough Xtream לאייפון 5 מורכב מ3 שכבות ומציע הגנה אבסולוטית לאייפון 5.

Case Mate Pop / קייס מייט פופ לאייפון 5

כיסוי Case Mate Pop לאייפון 5 הוא כיסוי המורכב משכבה אחת מובנית של פוליקבונט וסיליקון מובני במגן אחד. מגן קייס מייט פופ לאייפון 5 הוא כיסוי המשלב יופי מרהיב ושמירה על האייפון 5 כאחד. כיסוי Case Mate Pop מגיע עם סטנד מובנה אשר נשלף כאשר נרצה לעבוד בזווית אופקית/אנכית עם האייפון 5.

לקניית קייס מייט פופ לאייפון 5 בצבע שחור.

Ballistic / בליסטיק

חברת Ballistic מייצרת כיסויים מסיביים ואיכותיים לאייפון 5 ולשאר הסמארטפונים. למרות שחברת בליסטיק מיוצגת בישראל רק כשנה היא כבר נחשבת לאחת החברות המובילות בתחום ואיכות המוצרים שלהם ידועה לרבים.

הכיסויים הבולטים של חברת Ballistic / בליסטיק לאייפון iphone 5 :

Ballistic Shell Gel / בליסטיק של ג'ל לאייפון 5

נחשב למגן הדגל של חברת Ballistic למגוון הסמארטפונים ולאייפון 5. כיסוי Ballistic Shell Gel לאייפון 5 מציג הגנה בלתי מתפשרת על מכשיר האייפון 5 כאשר הוא מורכב מ-2 יחידות: יחידת פוליקרבונט ויחידת סיליקון פנימית. ייחודיות מגן הבליסטיק של ג'ל היא בעובדה שיש לו "בליטות" בכל קצוות המכשיר אשר נותנות הגנה היקפית ומשמעותית יותר מכיסויים דומים של חברות אחרות בתחום הכיסויים.

Ballistic Shell Gel Maxx / בליסטיק של ג'ל מקס לאייפון 5

שדרוג למגן Ballistic Shell Gel הרגיל, מגיע בנוסף עם מגן מסך איכותי ומובנה. כיסוי Ballistic Shell Gel Maxx מגיע בנסוף עם קליפס איכותי שניתן להרכיב עליו את מגן הבליסטיק של ג'ל מקס לאייפון 5.

לקניית בליסטיק של ג'ל מקס לאייפון 5 בצבע כחול.

Ballistic Life Style Smooth / בליסטיק לייפ סטייל סמות לאייפון 5

מגן Ballistic Life Style Smooth הוא כיסוי מעולה שעשוי מחומר הנקרא TPU , בדומה לכיסוי ה Ballistic Shell Gel גם במגן הזה יש "בליטות" בקצוות המכשיר המגנות על האייפון 5. כיסוי בליסטיק לייפ סטייל סמות הוא מגן גם מרהיב ביופיו וגם מעניק הגנה איכותית.

Ballistic Hard Core HC / בליסטיק הארד קור לאייפון 5

מגן Ballistic Hard Core הוא כיסוי מסיבי ואיכותי במיוחד מבית חברת בליסטיק. כיסוי Ballistic Hard Core מורכב ממספר שכבות המגינות על האייפון iPhone 5 שלך. שכבת פוליקרבונט פנימית שהאייפון 5 נכנס בפנים, שכבת סיליקון שעוטפת את שכבת הפוליקרבונט ומגן מסך איכותי שעושי מממברנה מיוחדת ועבה שאינה פוגמת בתחושת הטאץ' של המכשיר. עוד יתרון לכיסוי של בליסטיק הוא שיש לו רגלית נפתחת שניתן להעמיד את האייפון 5, מעולה לסרטונים. בנוסף מגן Ballistic Hard Core לאייפון 5 מגיע עם קליפס לחגורה שהוא אופציונלי. כיסוי בליסטיק הארד קור לאייפון 5 מקבל דירוגים גבוהים במיוחד במבחני נפילה ונחשב מהמגינים הטובים ביותר הקיימים לאיפון 5.

לקניית בליסטיק הארד קור לאייפון 5 בצבע שחור.

Incipio / אינסיפיו

חברת Incipio היא חברה ותיקה שמייצרת מגוון כיסויים איכותיים. לחברת Incipio הולך להיות ליין מוביל של כיסויים לאייפון 5. מגן לאייפון 5 של חברת אינסיפיו יכול להתאים לכל אחד שמחפש מגן לאייפון 5.

הכיסויים הבולטים של חברת Incipio / אינסיפיו לאייפון iphone 5 :

Incipio Dual Pro / אינסיפיו דואל פרו לאייפון 5

מגן Incipio DualPro הוא כיסוי מוביל מבית Incipio לאייפון 5. כיסוי Incipio Dual Pro מציע שילוב מובנה של סיליקון ופוליקרבונט ביחד עם עיצוב יחודי מגן Incipio Dual Pro לא סתם נחשב כמגן פופולרי לאייפון 5 ולשאר הסמארטפונים.

Incipio Faxion / אינסיפיו פקסיון לאייפון 5

כיסוי Incipio Faxion הוא כיסוי איכותי שמורכב מ-2 יחידות לאייפון 5. יחידה של פוליקרבונט קשיח ואיכותי ויחידה של סיליקון. מגן Incipio Faxion/ הוא הכיסוי האידיאלי לאייפון 5.

לקניית אינסיפיו פקסיון לאייפון 5 בצבע שחור.

לקניית אינסיפיו פקסיון לאייפון 5 בצבע לבן - ורוד.

Incipio Edge Pro / אינסיפיו אדג' פרו לאייפון 5

מגן Incipio Edge Pro הוא כיסוי עם עיצוב חדש ומדליק לאייפון 5 כיסוי Incipio Edge Pro הינו כיסוי סליידר המשלב סיליקון ופוליקרבונט ביחד עם עיצוב יחודי מגן Incipio Edge Pro נותן לנו שילוב של יופי, הגנה ועיצוב ייחודי "מחוץ לקופסא"

Incipio Ovrmld / אינסיפיו אוברמלד לאייפון 5

מגן Incipio Ovrmld הוא אחד מהכיסויים החדשים שחברת אינסיפיו ייצרה במיוחד לאייפון iPhone 5 כיסוי Incipio Ovrmld הינו מגן מומלץ שמשלב TPU ופוליקרנונט בכיסוי אחד מגן Incipio Ovrmld מומלץ במיוחד לאייפון 5.

Griffin / גריפין

חברת Griffin מציעה לנו לאייפון 5 את מגן Griffin Survivor הוותיק והטוב. כיסוי Griffin Survivor לאייפון 5 מציע הגנה מצויינת, 3 יחידות שמרכיבות את המגן: יחידת פוליקרבונט, יחידת סיליקון וממברנה מיוחדת המשמת כמגן מסך. מגן Griffin Survivor מאוד מומלץ למי שעובד בשטח או למי שרוצה להגן את האייפון 5 שלו בצורה הטובה ביותר.

לקניית גריפין סורוויוור לאייפון 5 בצבע שחור.

Speck / ספאק

חברת Speck היא חברה מוכרת ופופולרית בישראל וברחבי העולם, חברת Speck מייצרת מספר כיסויים פופולריים במיוחד. לחברת Speck יש מוניטין גבוה והיא ידועה בכיסויים המשלבים מספר אלמנטים וביניהן : כיסויים המספקים הגנה טובה אבל לא מעבים את מכשיר האייפון iPhone 5, עיצוב שמתאים כמעט לכל אחד ומגינים ייחודיים רק לחברת ספאק Speck.

הכיסויים הבולטים של חברת Speck / ספאק לאייפון iphone 5 :

Speck Candyshell / ספאק קאנדישל לאייפון 5

מגן Speck Candyshell הינו כיסוי הדגל של חברת Speck לאייפון 5. כיסוי Speck Candyshell משלב פוליקרבונט בחלקו החיצוני להגנה מפני נפילות וסיליקון פנימי להגנה מפני שריטות לגב האייפון iPhone 5 מגן Speck Candyshell נחשב למגן הפופולרי ביותר בישראל, לכיסוי ספאק קנדישל יש המון חיקויים שנהרסים מהר, יש להיזהר מחיקויים זולים.

לקניית ספאק קאנדישל לאייפון 5 בצבע שחור.

לקניית ספאק קאנדישל לאייפון 5 בצבע ורוד.

Speck Candyshell Grip / ספאק קנדישל גריפ לאייפון 5

בדומה למגן Speck Candyshell, כיסוי Speck Candyshell Grip מאוד דומה לו, השוני ביניהן הוא בעיצוב קצת שוני ובעובדה שבמגן Speck Candyshell Grip לאייפון 5 האחיזה שלנו למכשיר האייפון 5 היא נוחה יותר והמכשיר נוטה פחות להחליק לנו מהיד. מגן Speck Candyshell Grip עשוי משילוב של פוליקרבונט וסילקון כיחידה אחת.

Trident / טרידנט

חברת Trident היא חברה יחסית בשוק הכיסויים הממותגים, למרות זאת היא נחשבת לחברה שמייצרת מגינים איכותיים במיוחד לאייפון iPhone 5 ולשאר הסמארטפונים. מגן הדגל של חברת טרידנט הוא הטרידנט אגיס - Trident Aegis. כיסוי Trident Aegis הוא שילוב של פוליקרבונט וסיליקון בשכבה אחת, עיצוב מושך ואטרקטיבי ואיכות חומרים ברמה גבוהה מאוד הופכת את טרידנט לאחת החברות הנחשבות והטובות בתחום המגינים הממותגים. לכיסוי Trident Aegis לאייפון 5 יש חור ללוגו של אפל, מי שרוצה לראות את הלוגו גם עם המגן שלו יוכל לראות אותו עם מגן Trident Aegis לאייפון 5.

לקניית טרידנט אגיס לאייפון 5 בצבע שחור.

Momax / מומקס

חברת Momax היא מהחברות הפופולריות של הכיסויים למגוון רחב של סמארטפונים. המגן הפופולרי ביותר של החברה נקרא iCase Pro, לכבוד האייפון 5 חברת מומקס- Momax השיקה מספר מגינים חדשים.

הכיסויים הבולטים של חברת Momax/ מומקס לאייפון iphone 5 :

Momax Icase MX / מומקס אייקייס אם אקס

מגן Momax Icase MX לאייפון 5 הוא וורסיה חדשה של חברת מומקס למגן הפופולרי שלה iCase Pro. כיסוי Momax Icase MX הוא כיסוי בעיצוב יפה שמגן על המכשיר ואינו מעבה אותו, מגן Momax Icase MX לאייפון 5 עשוי מחומר איכותי הנקרא TPU זמין במגוון צבעים ומגיע עם מגן מסך איכותי של חברת Momax מומקס.

לקניית מומקס אייקייס אם אקס לאייפון 5 בצבע שחור - לבן.

Momax iCase Airy / מומקס אייקייס איירי

מגן Momax iCase Airy הוא ההפתעה הכי גדולה של חברת מומקס, מגן מדהים ביופיו מעשוי מTPU, מגן על המכשיר ומשתלב בצורה מדהימה על האייפון iPhone 5 כיסוי Momax iCase Airy לאייפון 5 הוא מגן מומלץ במיוחד, שילוב נדיר של יופי והגנה בכיסוי אחד.

Momax i Case Jack / מומקס אייקייס ג'ק

מגן Momax i Case Jack הינו כיסוי שנותן הגנה איכותית, כיסוי Momax i Case Jack לאייפון 5 מעוצב בצורה מחוספסת בחלקו החיצונית ע"מ למנוע מהאייפון 5 נפילות, בנוסף מגן Momax i Case Jack מספק הגנה היקפית גם למסך האייפון 5.

Skech / סקאטש

לחברת Skech יש מבחר גדול של כיסויים, מתוכם 3-4 כיסויים פופולריים במיוחד.

הכיסויים הבולטים של חברת Skech/ סקאטש לאייפון iphone 5 :

Skech Hard Rubber / סקץ' הארד ראבר

מגן Skech Hard Rubber לאייפון 5 הוא כיסוי סליידר המתחבר מ2 חלקים מלמטה ולמעלה. כיסוי Skech Hard Rubber פופולרי במיוחד וזמין במגוון רחב של צבעים. כיסוי Skech Hard Rubber הוא כיסוי בעל צבע אחד לבחירה, מעבה את המכשיר ממש קצת כדי להגן עליו ממכות ושילובו של מגן סקאטש הארד ראבר Skech Hard Rubber לאייפון iPhone 5 הוא מוצלח במיוחד.

Skech Rise / סקץ' רייז

מגן Skech Rise לאייפון 5 הוא כיסוי סליידר המתחבר מ2 חלקים מלמטה ולמעלה. כיסוי Skech Rise פופולרי במיוחד וזמין במגוון רחב של צבעים. כיסוי Skech Rise הוא כיסוי בעל צבע שמשתלב עם שחור מצדו התחתון, מעבה את המכשיר ממש קצת כדי להגן עליו ממכות ושילובו של מגן סקאטש רייז Skech Rise לאייפון iPhone 5 הוא מוצלח במיוחד.

לקניית סקץ' רייז לאייפון 5 בצבע שחור - אדום.

Skech Shine / סקץ' שיין

מגן Skech Shine לאייפון 5 הוא כיסוי סליידר המתחבר מ2 חלקים מלמטה ולמעלה. כיסוי Skech Shine פופולרי במיוחד וזמין במגוון רחב של צבעים. כיסוי Skech Shine הוא כיסוי בעל צבע זוהר, מעבה את המכשיר ממש קצת כדי להגן עליו ממכות ושילובו של מגן סקאטש שיין Skech Shine לאייפון iPhone 5 הוא מוצלח במיוחד.

Incase / אינקייס

חברת אינקייס Incase ידועה כאחת החברות המובילות בתחום, יש לה מכוון רחב של מוצרים וכיסויים לאייפון 5, מבין כל המגנים של חברת Incase לאייפון 5 מתבלט המגן שלה : Incase Slider כיסוי Incase Slider לאייפון 5 הוא מגן סליידר המורכב מ2 יחידות ועשוי מפוליקרבונט איכותי. למגן Incase Slider יש מספר וורסיות כמו ה Incase Metalic Slider ועוד. מגן Incase Slider לאייפון 5

לקניית אינקייס סליידר לאייפון 5 בצבע שחור.

לקניית אינקייס סליידר לאייפון 5 בצבע לבן.

Lifeproof / לייף פרוף

חברת לייף פרוף Lifeproof הביאה מהפכה של ממש כאשר יצרה מגן שחסין ל:אבק, בוץ, מכות ומעל הכל - חסין למים ! בעזרת כיסוי Lifeproof לאייפון iPhone 5 נוכל לצלול עם האייפון 5 שלנו מתחת למים, לצלם תמונות, סרטונים ועוד. אחרי פיתוח ארוך ויקר הצליחה לייצר חברת Lifeproof כיסוי חסין למים שעומד בסטנדרטים גבוהים ביותר, מעכשיו לא נפחד עם המכשיר ייפול לנו, יחליק לאסלה כי מגן הLifeproof לייף פרוף לאייפון 5 ימנע נזק למכשיר האייפון 5 שלנו

לקניית כיסויים, מגנים ונרתיקים לאייפון 5 לחצו כאן.

Scroll Top