זה להיט
שד' ירושלים 47 רמת גן. טל': 073-7442211
שעות פתיחה: ימים א' - ה' 19:30 - 10:00 יום ו' 14:00 - 9:00
חדש! דברו איתנו בוואצאפ 058-4405066

כיסויים לגלקסי 4, מגנים ונרתיקים - סקירה מפורטת, השוואת דגמים • זה להיט

מחפשים נרתיק מגן או כיסוי לגלקסי 4? הסקירה הזאת בשבילכם

הסמסונג גלקסי 4 הושק רק לאחרונה וכבר עכשיו ניתן להשיג כיסויים לגלקסי 4. הסמסונג גלקסי 4 מציג מסך בגודל 4.99 אינץ',מצלמה אחורית בעלת 13 מגה פיקסל ומגוון חידושים לעומת הגלקסי 3. אינץ' בלבד. בנוסף צפוי להגיע אביזרים לגלקסי 4, אביזרים ייחודיים לגלקסי S4.

לקניית כיסויים, מגנים ונרתיקים לגלקסי 4 לחצו כאן.

לתצוגת גלרייה של כיסויים לגלקסי 4 לחצו כאן.

למה בעצם צריך לקנות כיסוי לגלקסי S4?

סדרת הגלקסי היא הסדרה המובילה של חברת סמסונג בתחום הסמארטפונים, היא מציגה יכולות של סמארטפון מוביל מבחינת חומרה ותוכנה, מכשירי הדגל של גלקסי מאוד יקרים, המסכים שלהם מציגים יכולות גבוהות במיוחד, עם זאת המסכים של הגלקסי 4 שבירים במיוחד, מספיקה נפילה מגובה נמוך של כ50 ס"מ שעלולה לשבור לנו את מסך הגלקסי S4 ולגרום לנזקים נוספים למכשיר הגלקסי 4 שלנו. החלפת מסך ממוצעת תעלה כיום כ1500 טבין ותקילין, כן 1500 ש"ח להחלפת מסך !. אז איך נמנעים מההוצאה היקרה והמיותרת הזו? מומלץ לקנות מגן איכותי לגלקסי 4 שיגן עליו מפני מכות גם על המסך וגם כיסוי שייתן הגנה היקפית על כל המכשיר הסמסונג גלקסי 4 שלנו.

איזה כיסויים מומלץ לקנות?

מומלץ לקנות מגן לגלקסי 4 של אחת החברות המובילות שמייצרות כיסויים לסמסונג גלקסי 4 Samsung Galaxy נציין כאן את החברות המובילות בתחום ואת הכיסויים המומלצים שלהם לגלקסי S4.

OtterBox / אוטרבוקס

חברת OtterBox ידועה כחברה שמייצרת מגנים איכותיים שמגנים בצורה מושלמת על הגלקסי 4. כיסוי של חברת אוטרבוקס לגלקסי 4 יבטיח לכם שקט וביטחון במידה ומכשיר הגלקסי 4 שלכם יפול הכיסוי יספוג את המכה ויגן על גלקסי S4 שלכם.

הכיסויים הבולטים של חברת OtterBox / אוטרבוקס לגלקסי 4 Samsung Galaxy :

OtterBox Defender / אוטרבוקס דיפנדר לגלקסי 4

הכיסוי הטוב ביותר לגלקסי 4, מגן שמעניק הגנה מקסימלית למכשיר הגלקסי. האוטרבוקס דיפנדר לגלקסי 4 מורכב משלושה שכבות: שכבבה ראשונה של פוליקרבונט איכותי וקשיח, שכבה שנייה של סיליקון איכותי ושכבה שלישית של הOtterBox Defender לגלקסי 4 מורכבת ממברנה איכותית שמשמשת כמגן מסך מובנה ואיכותי. בנוסף הכיסוי מגיע בנפרד עם תופסן לחגורה שהוא אופצינלי למי שרוצה להשתמש בו. כיסוי OtterBox Defender לגלקסי S4 מיועד למי שרוצה את ההגנה הכי טובה שקיימת מתאים במיוחד לטכנאים ואנשי שטח.

לקניית אוטרבוקס דיפנדר לגלקסי 4 בצבע שחור.

לקניית אוטרבוקס דיפנדר לגלקסי 4 בצבע כחול.

OtterBox Commuter / אוטרבוקס קומיוטר לגלקסי 4 Galaxy

מגן ה OtterBox Commuter נחשב לכיסוי הפופולרי מאוד של חברת אוטרבוקס למכשיר הגלקסי S4. מגן אוטרבוקס קומיוטר לגלקסי 4 מורכב מ2 שכבות: שכבה ראשונה של פוליקרבונט ושכבה שנייה של סיליקון יוצר שילוב מנצח והגנה דו שכבתית מבית אוטרבוקס לגלקסי 4. מגן האוטרבוקס קומיוטר לגלקסי 4 הוא כיסוי אידיאלי לרוב בעלי הגלקסי 4, הוא זמין במגוון רחב של צבעים וה OtterBox Commuter יתאים בצורה מדהימה לגלקסי 4 שלכם. תקבלו בנוסף כיסוי האוטרבוקס קומיוטר מגן מסך איכותי של חברת אוטרבוקס OtterBox

לקניית אוטרבוקס קומיוטר לגלקסי 4 בצבע שחור.

לקניית אוטרבוקס קומיוטר לגלקסי 4 בצבע לבן.

OtterBox PreFix / אוטרבוקס פריפיקס לגלקסי 4

מגן ה OtterBox PreFix הוא כיסוי חדש מבית אוטרבוקס OtterBox. כיסוי OtterBox PreFix לגלקסי 4 עשוי משכבה אחת מובנית של סיליקון ופוליקרבונט. מגן אוטרבוקס פריפיקס מיועד למי שמחפש הגנה טובה לגלקסי 4 ומגן יחסית זול מבית חברת OtterBox המובילה.

<%--

לקניית אוטרבוקס פריפיקס לאייפון 5 בצבע שחור - אפור.

--%>

Case Mate / קייס מייט

חברת Case Mate היא חברה מובילה וגדולה בתחום האביזרים והיא מייצרת מבחר רחב של מגינים לגלקסי 4 ולשאר הסמארטפונים. לחברת קייס מייט יש מספר כיסויים פופולריים במיוחד, והם משיקים כיסויים חדשים וייחודיים כל הזמן. עם המגינים של Case Mate לגלקסי 4 תוכלו לבחור את הכיסוי האידיאלי מתוך מבחר גדול ומגוון של כיסויים לגלקסי S4.

הכיסויים הבולטים של חברת Case Mate / קייס מייט לגלקסי Galaxy S4 :

Case Mate Tough / קייס מייט טאף לגלקסי 4

Case Mate Tough הינו מגן הדגל של חברת קייס מייט. Case Mate Tough לגלקסי 4 יגן על הגלקסי 4 שלכם מכל פגע אפשרי. קייס מייט טאף לסמסונג גלקסי 4 מורכב משכבות נפרדות של פוליקרבונט וסיליקון. כיסוי Case Mate לגלקסי S4 הינו מגן אידיאלי לגלקסי S4.

לקניית קייס מייט טאף לגלקסי 4 בצבע שחור.

Case Mate Barely There / קייס מייט ברלי דייר לגלקסי 4

מגן Case Mate Barely There הוא כיסוי פופולרי מבית קייס מייט Case Nate לגלקסי 4. מגן קייס מייט ברלי דייר לגלקסי 4 מורכב משכבה בודדת של פוליקרבונט קשיח. מגן Case Mate Barely There מציג את יופי מכשיר הגלקסי 4, והוא "בקושי מורגש" על הגלקסי S4. Case Mate Barely Thaere לסמסונג גלקסי S4 זמין במבחר גדול במיוחד של צבעים.

לקניית קייס מייט ברלי דר לגלקסי 4 בצבע שחור.

Case Mate Pop / קייס מייט פופ לגלקסי 4

כיסוי Case Mate Pop לגלקסי 4 הוא כיסוי המורכב משכבה אחת מובנית של פוליקבונט וסיליקון מובני במגן אחד. מגן קייס מייט פופ לגלקסי S4 הוא כיסוי המשלב יופי מרהיב והגנה על הגלקסי S4. כיסוי Case Mate Pop מגיע עם סטנד מובנה אשר נשלף כאשר נרצה לעבוד בזווית אנכית/אופקית עם הגלקסי 4.

לקניית קייס מייט פופ לגלקסי 4 בצבע שחור.

לקניית קייס מייט פופ לגלקסי 4 בצבע לבן.

Case Mate Tough Xtream / קייס מייט טאף אקסטרים לגלקסי 4

מגו Case Mate Tough Xtream לגלקסי 4 הוא מגן חדש מבית קייס מייט. מגן כיסוי קייס מייט טאף אקסטרים לגלקסי 4 הוא הכיסוי המסיבי שחברת Case Mate מציעה לגלקסי S4, הוא יחליף את מגן הPhantom קייס מייט פנטום בקטגוריית הכיסויים המסיביים. מגן Case Mate Tough Xtream לגלקסי 4 מציעה 3 שכבות והגנה ללא פשרות על הגלקסי 4 שלכם.

<%--

--%>

Ballistic / בליסטיק

חברת Ballistic מייצרת מגינים מסיביים ואיכותיים לגלקסי 4, אייפון 5 ולשאר הסמארטפונים. חברת בליסטיק מציעה מבחר דגמים שמקבלים ביקורות מעולות ע"י לקוחות וע"י אתרי סקירות בינלאומיים.

הכיסויים הבולטים של חברת Ballistic / בליסטיק לגלקסי S4 :

Ballistic Shell Gel / בליסטיק של ג'ל לגלקסי 4

נחשב למגן הדגל של חברת Ballistic למגוון הסמארטפונים ולגלקסי 4. כיסוי Ballistic Shell Gel לגלקסי S4 מציג הגנה בלתי מתפשרת על מכשיר הגלקסי 4. הוא מורכב מ-2 יחידות: יחידת פוליקרבונט ויחידת סיליקון פנימית. ייחודיות מגן הבליסטיק של ג'ל היא בעובדה שיש לו "בליטות" בכל קצוות המכשיר אשר נותנות הגנה היקפית ומשמעותית יותר מכיסויים דומים של חברות מתחרות אחרות.

Ballistic Shell Gel Maxx / בליסטיק של ג'ל מקס לגלקסי 4

שדרוג למגן Ballistic Shell Gel הרגיל, מגיע בנוסף עם מגן מסך איכותי ומובנה. כיסוי Ballistic Shell Gel Maxx מגיע בנוסף עם קליפס איכותי שניתן להרכיב עליו את מגן הבליסטיק של ג'ל מקס לסמסונג גלקסי S4. כיסוי מומלץ במיוחד לסמסונג גלקסי Samsung Galaxy S4

לקניית בליסטיק של ג'ל מקס לגלקסי 4 בצבע שחור לבן.

לקניית בליסטיק של ג'ל מקס לגלקסי 4 בצבע שחור ורוד.

לקניית בליסטיק של ג'ל מקס לגלקסי 4 בצבע כחול.

Ballistic Hard Core HC / בליסטיק הארד קור לגלקסי S4

מגן Ballistic Hard Core הוא כיסוי איכותי ומסיבי במיוחד מבית חברת בליסטיק. כיסוי Ballistic Hard Core מורכב ממספר שכבות המגינות על מכשיר הגלקסי 4. שכבת פוליקרבונט פנימית שהגלקסי S4 נכנס בתוכו, שכבת סיליקון שעוטפת את שכבת הפוליקרבונט ומגן מסך איכותי שעושי מממברנה מיוחדת ועבה שמקנה הגנה אקסטרא ושאינה פוגמת בתחושת הטאץ' של המכשיר. עוד יתרון לכיסוי של בליסטיק הוא שיש לו רגלית נפתחת שניתן להעמיד את הסמסונג גלקסי 4. בנוסף מגן Ballistic Hard Core לגלקסי 4 מגיע עם קליפס לחגורה שהוא אופציונלי ואינו חלק מובנה בכיסוי הבליסטיק הארד קור לגלקסי 4. כיסוי בליסטיק הארד קור לגלקסי 4 מקבל דירוגים גבוהים במיוחד במבחני נפילה ונחשב מהמגינים הטובים ביותר שקיימים בשוק לגלקסי S4.

<%--

לקניית בליסטיק הארד קור לאייפון 5 בצבע שחור.

--%>

Incipio / אינסיפיו

חברת Incipio היא חברה ותיקה שמייצרת מגוון מגינים איכותיים. לחברת Incipio יש ליין מוביל של כיסויים לגלקסי 4. מגן לגלקסי S4 של חברת אינסיפיו יכול להתאים לכל אחד שמחפש כיסוי לגלקסי 4.

הכיסויים הבולטים של חברת Incipio / אינסיפיו לגלקסי 4 :

Incipio Dual Pro / אינסיפיו דואל פרו לגלקסי 4

מגן Incipio DualPro הוא כיסוי מוביל מבית Incipio לסמסונג גלקסי S4. כיסוי Incipio Dual Pro מציע שילוב מובנה של סיליקון ופוליקרבונט ביחד עם עיצוב יחודי ומדהים. מגן Incipio Dual Pro לא סתם נחשב כמגן פופולרי במיוחד לגלקסי S4 ולשאר הסמארטפונים המובילים.

לקניית אינסיפיו דואל פרו לגלקסי 4 בצבע שחור.

לקניית אינסיפיו דואל פרו לגלקסי 4 בצבע לבן.

לקניית אינסיפיו דואל פרו לגלקסי 4 בצבע ורוד.

לקניית אינסיפיו דואל פרו לגלקסי 4 בצבע כחול.

Incipio Faxion / אינסיפיו פקסיון לגלקסי 4

כיסוי Incipio Faxion הוא מגן מעולה שמורכב מ-2 יחידות לסמסונג גלקסי S4. יחידה של פוליקרבונט קשיח ואיכותי ויחידה של סיליקון. מגן Incipio Faxion/ הוא הכיסוי המושלם לגלקסי S4.

<%--

לקניית אינסיפיו פקסיון לאייפון 5 בצבע שחור.

לקניית אינסיפיו פקסיון לאייפון 5 בצבע לבן - ורוד.

 

--%>

Griffin / גריפין

חברת Griffin מציעה לנו את מגן Griffin Survivor הטוב והותיק לגלקסי 4. מגן Griffin Survivor לסמסונג גלקסי S4 מציע הגנה מצויינת והוא מורכב מ3 יחידות שמרכיבות את המגן: יחידת פוליקרבונט, יחידת סיליקון וממברנה מיוחדת המשמשת גם כמגן מסך מובנה לכיסוי הגריפין Survivor לגלקסי 4. מגן Griffin Survivor מאוד מומלץ למי שעובד בשטח או למי שרוצה להגן את הגלקסי 4 שלו בצורה הטובה ביותר ולא מוכן להתפשר על איכות.

<%--

לקניית גריפין סורוויוור לאייפון 5 בצבע שחור.

--%>

Speck / ספאק

חברת Speck היא חברה פופולרית בישראל וברחבי העולם, חברת Speck מייצרת מספר מגינים פופולריים במיוחד. לחברת Speck יש מוניטין גבוה והיא ידועה בכיסויים המשלבים מספר תכונות ייחידיות וביניהם : כיסויים שמספקים הגנה טובה לגלקסי 4 אבל לא מעבים את מכשירי האייפון והגלקסי S4,כיסויים שמעוצבים בצורה שהעיצוב יתאים לכל אחד ומגינים ייחודיים רק לחברת ספאק Speck.

הכיסויים הבולטים של חברת Speck / ספאק לגלקסי S4 :

Speck Candyshell / ספאק קאנדישל לגלקסי S4

מגן Speck Candyshell הינו כיסוי הדגל של חברת Speck לגלקסי S4. מגן Speck Candyshell משלב סיליקון בחלקו הפנימי ופוליקרבונט בחלקו החיצוני להגנה מפני שריטות לגב הסמסונג גלקסי S4. כיסוי Speck Candyshell נחשב למגן הפופולרי ביותר בישראל, לכיסוי ספאק קנדישל יש המון חיקויים שנהרסים מהר, יש להיזהר מחיקויים זולים ולקנות ממשווקים מורשים כגון אתר "זה להיט".

לקניית ספאק קאנדישל לגלקסי 4 בצבע שחור.

Trident / טרידנט

חברת Trident היא חברה יחסית בשוק הכיסויים הממותגים, למרות זאת היא נחשבת לחברה שמייצרת מגינים איכותיים מאוד,הבולט מבין המגינים של חברת טרידנט הוא \הטרידנט אגיס - Trident Aegis שנחשב למגן הדגל של החברה וזכה בפרסים רבים בתחרויות בעולם. כיסוי Trident Aegis הוא שילוב של פוליקרבונט וסיליקון בשכבה אחת, עיצוב מושך ואטרקטיבי ואיכות חומרים ברמה גבוהה מאוד הופכת את טרידנט לאחת החברות הטובות והנחשבות בתחום המגינים הממותגים. לכיסוי Trident Aegis לסמסונג גלקסי S4יש עיצוב יפה במיוחד.

<%--

--%> <%--

לקניית טרידנט אגיס לאייפון 5 בצבע שחור.

--%>

Momax / מומקס

חברת Momax היא חברה פופולרית של הכיסויים למגוון רחב מאוד של סמארטפונים. הכיסוי הפופולרי ביותר של החברה נקרא iCase Pro והוא נפוץ מאוד בארץ.

הכיסויים הבולטים של חברת Momax/ מומקס לגלקסי S4 :

Momax Icase Pro / מומקס אייקייס פרו

כיסוי Momax Icase Pro לגלקסי 4 הוא המגן הפופולרי ביותר של חברת מומקס. מגן Momax Icase Pro עשוי מTPU קשיח ומצופה בשוליו בפלסטיק להגנה נוספת על מסך הסמסונג גלקסי S4.

לקניית מומקס אייקייס פרו לגלקסי 4 בצבע שחור.

לקניית מומקס אייקייס פרו לגלקסי 4 בצבע לבן.

Skech / סקאטש

לחברת Skech יש מבחר גדול של כיסויים, מתוכם 3-4 כיסויים פופולריים במיוחד.

הכיסויים הבולטים של חברת Skech/ סקאטש לגלקסי 4 :

Skech Hard Rubber / סקץ' הארד ראבר

מגן Skech Hard Rubber לגלקסי 4 הוא כיסוי סליידר המתחבר מ2 חלקים מלמטה ולמעלה. כיסוי Skech Hard Rubber פופולרי במיוחד וזמין במגוון רחב של צבעים לגלקסי 4. כיסוי Skech Hard Rubber הוא כיסוי שלא מ עבה את המכשיר אך מעניק הגנה טובה לגלקסי 4. מגן Skech Hard Rubber הוא כיסוי להיט לסמסונג גלקסי 4 - Samsung Galaxy S4.

Scroll Top